Meclis üyesi Bağışlar, Alanya'nın o mahallesi için elini taşın altına koydu

Alanya Belediyesi'nin CHP'li Meclis Üyesi Yılmaz Bağışlar, Mahmutlar Mahallesi'nin her türlü sorunu ile yakından ilgilenerek çözüm üretmeye devam ediyor

ALANYA'NIN genç ve başarılı işadamı ve siyasetçilerinden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)'li Yılmaz Bağışlar, Mahmutlar Mahallesi'nin her türlü sorunu ile yakından ilgilenirken, sorunları tespit edip çözüm yolları aramaya devam ediyor. Alanya Belediyesi Meclis Üyesi Yılmaz Bağışlar, bugün de Mahalle Muhtarı Ahmet Top'u ziyaret ederek mahallenin sorunlarını masaya yatırdı. Ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Bağışlar, şu ifadeleri kullandı:

"Mahalle Muhtarımız Ahmet Top'u ziyaret ederek Koronavirüs sürecini değerlendirdik. Halkımıza yapılacak destek paketleri ve maskeler konusunu ele aldık.Şuan elinde kalmasa da , muhtarlığımız kanalıyla maske dağıtımı devam edecek.
Yayla sezonu öncesi yapılacak hizmetleri ve talepleri değerlendirdik. Ayrıca Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Alanya Belediyemizin Mahmutlar yaylalarında yapacağı içme suyu ve yol yapım tadilat işleri hakkında bilgi verdik, kendisinin taleplerini alarak ilgililere ilettik ve çözüm noktasında takip edeceğimizi bildirdik.Mahmutlar yaylalarına yapılacak hizmetlerimiz ise şöyle: Geçtiğimiz senelerde halkımız tarafından şikayet konusu olan içme suyu ve yol konusunu ele aldık. Yapılabilecekler konusunda ortak akılla çözüm üreteceğimizi bildirdik.Antalya Büyükşehir ve Alanya Belediyeleri ile yapmış olduğumuz istişarelerle, Mahmutlar yaylaları olarak geçen Keşbeleni, Kozarası ve Sülüklü yaylaları için içme suyu borularında eski boru hattının yenilenmesi ile mevcut yetersiz kalan su deposunun temizlik ve tadilatı ile ek depo yapımı sağlanacaktır ayrıca mevcut yol ağlarımızda bakım ve asfalt yama çalışması yapılacaktır." (İBRAHİM İPBÜKER)

29 Nisan 2020 Antalya/ Alanya- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Alanya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Alanya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Bugün son iki aday kalsa Erdoğan'ı mı Yavaş'ı mı seçersiniz?