Apaydın'dan 23 Nisan mesajı: 'Gurur dolu nice 100 yıllarımız olsun’

İyi Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın, ‘’Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışı, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100. Yılı kutlu olsun. Gurur dolu nice 100 yıllarımız olsun’’ dedi

TÜM yurtta 23 Nisan heyecanı başladı. İYİ Parti Alanya İlçe Başkanı Yücel Apaydın'ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na ilişkin açıklamalarda bulundu. Özgürlüğün de, eşitliğin de adaletin de dayanağının ulusal egemenlik olduğunu vurgulayan Apaydın, ‘’Çocuklara armağan edilen tek bayram olma özelliğini taşıyan 23 Nisan, Türkiye Cumhuriyeti’nin onların omuzlarında yükseleceğine olan inancın ifadesidir. Yüzyılın Çocukları'nın omuzlarında yükselteceği Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşlarını saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz. Bugünün küçükleri, yarının büyükleridir. Özgürlüğün de, eşitliğin de adaletin de dayanağı ulusal egemenliktir. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışı, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100. Yılı kutlu olsun. Gurur dolu nice 100 yıllarımız olsun. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi "Türkiye Büyük Millet Meclisi yalnız ve yalnız milletindir. Milletin seçtiği vekillerden oluşur. Bu meclis yalnız ve yalnız milletin emrine boyun eğmek zorundadır. İsmi ve makamı ne olursa olsun millet bu hakkını bir şahsa ve makama teslim edemez.” İsimlerin ve makamların üzerinde olan tek güç; Milli Egemenlik milletin yüreğinde, vicdanında ve var oluşunda olduğu sürece; her daim her nefeste yaşanıp yaşatılacak! 23 Nisan kutlu olsun’’ dedi.

22 Nisan 2020 - Siyaset

Muhabir Şerife Çoban


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Alanya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Alanya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Bugün son iki aday kalsa Erdoğan'ı mı Yavaş'ı mı seçersiniz?