Alanyalılar dikkat! Bankalar o gün kapalı olacak

Türkiye Bankalar Birliği'nden yapılan açıklamaya göre 30 büyükşehir ve Zonguldak'ta cuma günü bankalar kapalı olacak. Sokağa çıkma yasağı kapsamında olan Alanya'da da cuma günü bankalar açılmayacak.

Türkiye Bankalar Birliği,30 büyükşehir ve Zonguldak'ta sokağa çıkma yasağı kapsamında cuma günü bankaların kapalı olacağını duyurdu. Yasak kapsamında olan Alanya'da cuma günü bankalar açılmayacak.

Yapılan açıklama şu şekilde:

" İçişleri Bakanlığı'nın 21 Nisan 2020 tarihli sokağa çıkma kısıtlaması kararına istinaden 31 ilde 24 Nisan'da  banka şubeleri kapalı olacaktır. Bu çerçevede, kısıtlama kapsamındaki 31 ilde yerleşik olan ve edimlerinin yerine getirilmesinin son günü 24 Nisan 2020 olan müşterilere, her türlü bankacılık işlemlerini ve edimlerini şube dışı kanalları kullanarak yerine getirilmesinin hatırlatılması veya müşterilerin edimlerinin 27 Nisan 2020'ye ötelenmesi hususlarında üyelerimize tavsiyede bulunulmasına karar verilmiştir."

22 Nisan 2020 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Alanya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Alanya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Bugün son iki aday kalsa Erdoğan'ı mı Yavaş'ı mı seçersiniz?