Oda seçimleri tam gaz devam!

Alanya, 30 Mart 2014 yerel seçimleri öncesinde meslek odası başkanlık seçimlerine sahne oldu. Bazıları kıran kırana geçen 7 odanın genel kurulu sonrasında başkanlar belirlendi. Kimi başkanlar üyelerden bir dönem daha vize alırken, bazı oda üyeleri de tercihlerini yeni bir başkandan yana kullandı

Alper KUTAY ALANYA’DA Ocak ayı içerisinde 7 meslek odası genel kurulunu gerçekleştirdi. Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Velittin Yenialp, Minibüsçüler Odası Başkanı Doğan Bacak, Şoförler Odası Başkanı Ali Akkaya, Metal İşleri Başkanı Kerim Taş, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahmet Sert ve Pansiyoncular Odası Başkanı Hüseyin Değirmenci, yapılan genel kurullarda üyelerden bir dönem daha başkanlık için vize alırken, Pazarcılar Odası Başkanı Bekir Akış başkanlığa veda etti.


PAZARCILAR ‘YİĞİT’ DEDİ

Pazarcılar Odası yeni başkanı Hasan Yiğit, oyların eşit çıkması sonucu yapılan kura seçimi sonucu başkanlık koltuğuna oturdu. Oldukça hareketli geçen oda seçimleri, 25 Ocak Cumartesi günü Alanya Elektrikçiler Elektronikçiler Sıhhi Tesisatçılar Odası ile devam edecek. Ardından 30 Ocak Perşembe günü ise Alanya Mobilyacılar, Doğramacılar ve Hızarcılar Odası ve son olarak da 15 Şubat Cumartesi günü Alanya Kuyumcular Sarraflar ve Gümüşçüler Odası'nın genel kurulu ile Alanya'da oda seçimleri süreci sona erecek.

21 Ocak 2014 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Alanya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Alanya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.