ALTSO Başkanı Şahin yeni projelerini anlattı

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, 6 yıldır meslek komiteleriyle gerçekleştirdikleri kahvaltılı istişare toplantılarına 06, 09 ve 11. meslek gruplarıyla devam etti

Haber albümü için resme tıklayın

ALANYA'YI etkisi altına alan sağanak yağışa rağmen Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) üyeleri Banana Otel’deki toplantıya yoğun katılım gösterdi. Başkan Şahin toplantıda yaptığı konuşmada, göreve geldikleri günden bu yana üyelerle iç içe olduklarına vurgu yaparak, “Bugün sağanak yağmura rağmen bizleri yalnız bırakmayan üyelerimize teşekkür ediyorum. Dün üyelerimiz yanımızdaydı, bugün de yanımızda. Gücümüzü daima üyelerimizden aldık. Bu tür toplantılarla üyelerimizin görüşlerini ve eleştirilerini alıyoruz. Biz hep beraber güçlüyüz. Yarın da üyelerimizin istekleri doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
‘SORUNLARINIZIN TAKİPÇİSİYİZ’
ALTSO Başkan Mehmet Şahin, her yıl 24 meslek grubuyla gerçekleştirilen kahvaltılı istişare toplantılarına bu yıl da hız kesmeden devam ediyor. Başkan Şahin dün 06, 09 ve 11. meslek gruplarına kayıtlı üyelerle bir araya geldi. Üyelerin görüş ve önerilerini alarak projeler hazırladıklarına vurgu yapan Başkan Şahin, “Üyelerimizin sorunlarının takipçisiyiz” dedi. ALTSO yönetimi olarak kurumlarla işbirliği içerisinde çalıştıklarını ifade eden Başkan Şahin, istişare toplantılarına üyelerin sorunlarının çözümü için kurum müdürlerini de davet ettiklerini söyledi.
KURUM MÜDÜRLERİ DE DAVETLİYDİ
Başkan Şahin, “Oda olarak kurumlarla işbirliği içerisindeyiz. Zaman zaman üyelerimizin talepleri oluyor ve bu talepleri kanuni çerçevede karşılayabilmek adına değerli müdürlerimiz ile temasa geçiyoruz. Bu toplantılarda da müdürlerimizle üyelerimizi bir araya getirmeye özen gösteriyoruz. Bu sayede çok daha sağlıklı bilgilendirme yapma imkânı yakalıyoruz” dedi. Geçmiş dönemde gerçekleştirdikleri projelerden değil, yeni dönemde yapacakları çalışmalardan söz eden Başkan Şahin, “Göreve geldiğimiz 2013’ten sonra üyelerimizden çok büyük güvenoyu alarak çok büyük farkla yine göreve geldik. Bize bu teveccühte bulunan üyelerimiz de çok iyi biliyor ki biz sorunları biliyoruz. Alanya’nın marka değerini arttıracak projeler yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Üyelerimizin güvenine layık olacağız” dedi.
‘ÜYELERİMİZLE HER ZAMAN BİRLİKTEYİZ’
Göreve gelir gelmez üyelerle bir araya gelmeye başladıklarına vurgu yapan Başkan Şahin, “İlk dönemimizde göreve gelir gelmez üyelerimizle görüş alışverişinde bulunmaya başladık. Zaten her ay bir kez komite toplantısı oluyor. Orada üyelerimizin sorunlarını komite üyelerimiz dile getiriyor. Bunun yanında ise yılda bir kez her meslek grubumuzla kahvaltılı istişare toplantısında bir araya gelip onların sorunlarını dinliyoruz. Ayrıca bütün üyelerimizin katıldığı iftar organizasyonuyla bir araya geliyoruz. Üyelerimizi bugüne kadar unutmadık. Bundan sonra da unutmayacağız” dedi.
GELİŞİM SEMİNERLERİNE DAVET
ALTSO yönetim kurulu faaliyetlerini de üyelerle paylaşan Başkan Şahin, KOSGEB destekli yurtdışı iş gezileri, eğitim çalışmaları, tarım, yükseköğrenim çalışmaları ve önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek projeler konusunda da katılımcıları bilgilendirdi. Başkan Şahin ayrıca ALTSO Akademi’nin 2019 Yılı 2. Dönem Kişisel Gelişim Seminerleri hakkında da katılımcıları bilgilendirerek eğitimlere tüm üyeleri davet etti.

12 Aralık 2019 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Alanya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Alanya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.