24 Haziran Alanya Seçim Sonuçları | Alanya ilçe, belde ve mahalleleri'nin seçim sonuçları anlık burada yer alacak

24 HAZİRAN 2018 Alanya seçim sonuçları burada yer alacak. Alanya merkez, kırsal ve eski belde olan mahalleler Demirtaş, Mahmutlar, Payallar, Güzelbağ, Türkler, Avsallar, İncekum, Okurcalar, Kargıcak, Kestel, Tosmur, Oba, Cikcilli, Konaklı ve Emişbeleni seçim sonuçları, partilerin milletvekili dağılımı burada yer alacak.

İşte mahalle mahalle Alanya Seçim Sonuçları | 24 Haziran genel seçim 2018
İşte ilçe ilçe Antalya Seçim Sonuçları | 24 Haziran genel seçim 2018
+6
Haber albümü için resme tıklayın

24 HAZİRAN 2018Alanya seçim sonuçları burada yer alacak. Alanya merkez, kırsal ve eski belde olan mahalleler Demirtaş, Mahmutlar, Payallar, Güzelbağ, Türkler, Avsallar, İncekum, Okurcalar, Kargıcak, Kestel, Tosmur, Oba, Cikcilli, Konaklı ve Emişbeleni seçim sonuçları, partilerin milletvekili dağılımı burada yer alacak.

Türkiye, tarihi boyunca çok önemli olacak bir seçime gidiyor. 24 Haziran seçimlerine çok kısa bir süre kala seçimin sonuçları da merak içerisinde sorgulanıyor. İşte Alanya merkez, kırsal ve eski belde olan mahalleler Demirtaş, Mahmutlar, Payallar, Güzelbağ, Türkler, Avsallar, İncekum, Okurcalar, Kargıcak, Kestel, Tosmur, Oba, Cikcilli, Konaklı ve Emişbeleni seçim sonuçları ile ilgili aradıklarınız.

Alanya merkez, kırsal ve eski belde olan mahalleler Demirtaş, Mahmutlar, Payallar, Güzelbağ, Türkler, Avsallar, İncekum, Okurcalar, Kargıcak, Kestel, Tosmur, Oba, Cikcilli, Konaklı ve Emişbeleni 24 Haziran seçim sonuçları bu haberde yer alacak.

Alanya 24 Haziran seçimlerini yenialanya.com adresinden takip edecek. 24 Haziran Alanya merkez, kırsal ve eski belde olan mahalleler Demirtaş, Mahmutlar, Payallar, Güzelbağ, Türkler, Avsallar, İncekum, Okurcalar, Kargıcak, Kestel, Tosmur, Oba, Cikcilli, Konaklı ve Emişbeleni seçim sonuçları son dakika olarak bu sayfada yer alacak. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine fiilen geçeceğimiz 24 Haziran seçimleri için nefesler tutuldu. Türkiye tarihinde çok önemli bir yere sahip olan 24 Haziran seçimleri için Alanya seçim sonuçları merak içerisinde sorgulanıyor. Alanya merkez, kırsal ve eski belde olan mahallelerinin seçim sonuçlarını anlık takip etmek için haberimize bakmanız yeterlidir.

Alanya merkez, kırsal ve eski belde olan mahalleler seçim sonuçları, genel oy dağılımı

24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili genel seçim sonuçları burada yer alacak. YSK'nın belirttiği saatte Alanya’daki tüm sandıklar kapanacak, nihai seçim sonuçları için bekleyiş başlayacak. Alanya başta olmak üzere tüm il, ilçe, belde, ve mahallelerin seçim sonuçları dakika dakika yenialanya.com ve  ve dimtv.tv'de olacak.

Türkiye 24 Haziran'da tarihî bir seçime gidiyor. Tüm Türk halkı, 24 Haziran Pazar günü Türkiye’nin dört bir yanında kurulan sandıklarda cumhurbaşkanı ve milletvekillerini belirlemek için oy kullanacak.

24 Haziran akşamı sandıklar açılmaya başladığında  yenialanya.com’un “Seçim 2018” sayfasından gerek cumhurbaşkanlığı gerekse Alanya oy oranlarını il il, ilçe ilçe takip edebilirsiniz. 24 Haziran seçimleri esnasında ve sonrasında canlı seçim haberlerini ve son gelişmeleri yenialanya.com ve dimtv.tv üzerinden görüntülemek için takipte kalın!

Seçimde oy verme saatlerine ilişkin YSK kararı da Resmi Gazete'de yayımlandı. 16 Nisan referandumuna göre saatler değişti. Tüm yurtta oy verme başlangıç ve bitiş saatleri 08.00-17.00 olarak belirlendi.

Antalya seçim sonuçlarını ilçe ilçe görüntülemek için tıklayınız

» Antalya Merkez 24 Haziran seçim sonuçları
» Aksu 24 Haziran seçim sonuçları
» Akseki 24 Haziran seçim sonuçları
» Alanya  24 Haziran seçim sonuçları
» Demre 24 Haziran seçim sonuçları
» Döşemealtı 24 Haziran seçim sonuçları
» Elmalı 24 Haziran seçim sonuçları
» Finike 24 Haziran seçim sonuçları
» Gazipaşa 24 Haziran seçim sonuçları
» Gündoğmuş 24 Haziran seçim sonuçları
» İbradı 24 Haziran seçim sonuçları
» Kaş 24 Haziran seçim sonuçları
» Kemer 24 Haziran seçim sonuçları
» Kepez 24 Haziran seçim sonuçları
» Konyaaltı 24 Haziran seçim sonuçları
» Korkuteli 24 Haziran seçim sonuçları
» Kumluca 24 Haziran seçim sonuçları
» Manavgat 24 Haziran seçim sonuçları
» Muratpaşa 24 Haziran seçim sonuçları
» Serik 24 Haziran seçim sonuçları

Alanya merkez, kırsal ve eski belde olan mahalleleri seçim sonuçları için tıklayınız

» Alanya Merkez 24 Haziran seçim sonuçları

» Avsallar 24 Haziran seçim sonuçları

» Çıplaklı 24 Haziran seçim sonuçları

» Demirtaş 24 Haziran seçim sonuçları

» İncekum (Yeşilköy) 24 Haziran seçim sonuçları

» Kargıcak 24 Haziran seçim sonuçları

» Kestel(Çamyolu) 24 Haziran seçim sonuçları

» Konaklı 24 Haziran seçim sonuçları

» Mahmutlar 24 Haziran seçim sonuçları

» Oba 24 Haziran seçim sonuçları

» Okurcalar 24 Haziran seçim sonuçları

» Payallar 24 Haziran seçim sonuçları

» Tosmur 24 Haziran seçim sonuçları

» Türkler 24 Haziran seçim sonuçları

» Emişbeleni 24 Haziran seçim sonuçları

» Güzelbağ 24 Haziran seçim sonuçları

ALANYA MAHALLELERİ SEÇİM SONUÇLARI

Akçatı Mahallesi Akdam Mahallesi Alacami Mahallesi Alara Mahallesi Aliefendi Mahallesi Asmaca Mahallesi Avsallar Mahallesi Bademağacı Mahallesi Basırlı Mahallesi Başköy Mahallesi Bayır Mahallesi Bayırkozağacı Mahallesi Bektaş Mahallesi Beldibi Mahallesi Beyreli Mahallesi Bıçakçı Mahallesi Bucak Mahallesi Burçaklar Mahallesi Büyükhasbahçe Mahallesi Büyükpınar Mahallesi Cikcilli Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Çakallar Mahallesi Çamlıca Mahallesi Çarşı Mahallesi Çıplaklı Mahallesi Değirmendere Mahallesi Demirtaş Mahallesi Dere Mahallesi Dinek Mahallesi Elikesik Mahallesi Emişbeleni Mahallesi Fakırcalı Mahallesi Fığla Mahallesi Gözübüyük Mahallesi Gözüküçüklü Mahallesi Güller Pınarı Mahallesi Gümüşgöze Mahallesi Gümüşkavak Mahallesi Güney Mahallesi Güzelbağ Mahallesi Hacet Mahallesi Hacıkerimler Mahallesi Hacımehmetli Mahallesi Hisariçi Mahallesi Hocalar Mahallesi İmamlı Mahallesi İncekum Mahallesi İsbatlı Mahallesi İshaklı Mahallesi Kadıpaşa Mahallesi Karakocalı Mahallesi Karamanlar Mahallesi Karapınar Mahallesi Kargıcak Mahallesi Kayabaşı Mahallesi Kestel Mahallesi Keşefli Mahallesi Kızılcaşehir Mahallesi Kızlar Pınarı Mahallesi Kocaoğlanlı Mahallesi Konaklı Mahallesi Kuzyaka Mahallesi Küçükhasbahçe Mahallesi Mahmutlar Mahallesi Mahmutseydi Mahallesi Oba Mahallesi Obaalacami Mahallesi Okurcalar Mahallesi Orhan Mahallesi Öteköy Mahallesi Özvadi Mahallesi Paşaköy Mahallesi Payallar Mahallesi Saburlar Mahallesi Sapadere Mahallesi Saray Mahallesi Seki Mahallesi Soğukpınar Mahallesi Sugözü Mahallesi Süleymanlar Mahallesi Şekerhane Mahallesi Şıhlar Mahallesi Taşbaşı Mahallesi Tepe Mahallesi Tırılar Mahallesi Tophane Mahallesi Toslak Mahallesi Tosmur Mahallesi Türkler Mahallesi Türktaş Mahallesi Uğrak Mahallesi Uğurlu Mahallesi Uzunöz Mahallesi Üzümlü Mahallesi Yalçı Mahallesi Yasirali Mahallesi Yaylakonak Mahallesi Yaylalı Mahallesi Yenice Mahallesi Yeniköy Mahallesi Yeşilöz Mahallesi

 24 Haziran 2018 Pazar Cumhurbaşkanı Seçimi ve Milletvekili Genel Seçim Sonuçları canlı olarak DİM TV'de! 
 
» DİMTV.TV CANLI YAYINI İÇİN TIKLAYINIZ

Canlı seçim sonuçları! Cumhurbaşkanlığı Seçim 2018 canlı sonuçlarını an be an takip etmek için tıklayınız;

yenialanya.com/secim

Canlı seçim sonuçlarını ve anlık analizleri yenialanya.com/secim'den takip edebilirsiniz.

SEÇİM SONUÇLARI AÇIKLANIYOR

24 Haziran 2018 seçim sonuçları şuanda açıklanıyor. Alanya seçim sonuçları Yenialanya.com'dan an be an takip edebilirsiniz...

2018 ANTALYA, ALANYA SEÇİM SONUÇLARI

Açılan Sandık %36,64

CUMHURBAŞKANI SEÇİMİ 

açılan sandık %36,6 
Recep Tayyip Erdoğan %50,82 
Muharrem İnce %27,20 
Meral Akşener %19,03 
Selahattin Demirtaş %2,35 
Temel Karamollaoğlu %0,42 
Doğu Perinçek %0,18

MİLLETVEKİLİ SEÇİMİ 
açılan sandık %12,9

Cumhur İttifakı %52,76 
AK Parti %39,91 
MHP %12,85

Millet İttifakı %39,89 
İyi Parti %19,73 
CHP %19,32 
Saadet Partisi %0,84

HÜDA PAR %0,00 
Vatan Partisi %0,00 
HDP %0,00

ANTALYA İLİ KAZANAN MİLLETVEKİLİ LİSTESİ

A. Başkan MHP 
A. Uslu AK Parti 
A. Özer CHP 
C. Arı CHP 
Ç. Osman Budak CHP 
D. Baykal CHP 
F. Bahşi İyi Parti 
G. Özboz AK Parti 
H. Subaşı İyi Parti 
İ. Aydın AK Parti 
K. Çelik AK Parti 
M. Çavuşoğlu AK Parti 
M. Köse AK Parti 
R. Zeybek CHP 
S. Nur Çelik AK Parti 
T. Vural Çokal İyi Parti

23 Haz 2018 - 21:05 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Alanya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Alanya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Yeni Alanya Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Yeni Alanya Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.
Anket Normalleşme süreci rehavete mi neden oldu?