Travel'in ağı genişliyor

Almanya’daki deneyimli Türk turizmci, Öger Tours’un kurucusu Vural Öger tarafından Kasım 2013’te kurulan V.Ö. Travel, kış sezonunda yeni destinasyonlarla portföyünü genişletiyor

VURAL Öger'in kendi adıyla Kasım 2013'te kurduğu V.Ö. Travel, Türkiye dışında başka ülkelere de Almanya'dan turist götürecek. Almanya’daki deneyimli Türk turizmci, Öger Tours’un kurucusu Vural Öger tarafından Kasım 2013’te kurulan V.Ö. Travel, kış sezonunda yeni destinasyonlarla portföyünü genişletiyor. Toplam 164 sayfalık Türkiye kataloğunun yanısıra V.Ö Travel, kış sezonu için farklı ülkelerde çeşitli turizm destinasyonlarını da programına aldı. Önümüzdeki günlerde Kıbrıs’ı internet üzerinden satışlara açacak olan V.Ö. Travel, Mısır, Kanarya Adaları ve Fas’a da operasyon düzenleyecek. Eylülden itibaren Mısır’ın Hurgada bölgesi ve İspanya’nın Kanarya Adaları’nda 110’ar, Fas’ta ise 71 otelle sezona başlayacaklarını kaydeden V.Ö. Travel Turistik Ürünler Müdürü Ali Doğan, 2015 yaz sezonundan itibarense bu yeni destinasyonlar için özel kataloglar hazırlayacaklarını belirtti. KADRO TAMAMLANDI Bu arada, V.Ö. Travel yeni transferlerle yönetim kadrosunu da güçlendirdi. Geçtiğimiz hafta Katharina Beck’in satıştan sorumlu tepe yöneticiliğine getirildiği V.Ö. Travel’de bu hafta bir üst düzey atama daha gerçekleşti. Almanya’daki Mısır uzmanı tur operatörü ETI’nin Pazarlama Direktörü Carsten Burgmann, V.Ö. Travel’in Satış ve Pazarlama Direktörü oldu. Daha önce L‘tur, RT Reisen ve Lufthansa City Center gibi sektörün önemli kuruluşlarında çalışan Burgmann’ın V.Ö Travel’i yeniden yapılandıracağı belirtiliyor.

07 Ağustos 2014 - Turizm


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Alanya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Alanya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.