Emre Altuğ: Boşanınca her gece durmadan ağladım

KİMSE BOŞANDIKTAN SONRA BİZİM KADAR İYİ İLETİŞİMDE KALMAZ Emre Altuğ; hem şarkıcılığı, hem de oyunculuğu bir arada götüren ünlülerden. Bugün 'Yıldırım...

KİMSE BOŞANDIKTAN SONRA BİZİM KADAR İYİ İLETİŞİMDE KALMAZ

Emre Altuğ; hem şarkıcılığı, hem de oyunculuğu bir arada götüren ünlülerden. Bugün 'Yıldırım Gürses Şarkıları' adlı albümünü çıkaran Altuğ, aynı zamanda yine bugün 'Mezarcı' filmiyle izleyiciyle buluşuyor.

Nostaljik şarkıları yeniden yorumlayan Altuğ, tam bir klasik aşığı olduğunu söyledi. Sohbetimize, 1964 model klasik Mercedes otomobiliyle gelen ünlü şarkıcının bilmediğimiz yönlerini öğrendik... Çocukları olduktan sonra evden çıkmayan, işini geri plana atan biri Emre Altuğ. Tek başına yaşamaya başladığında ilk başlarda çok zorlanmış.

Altuğ, oğullarına olan bağlılığını şöyle anlatıyor: "Tek başıma yaşamaya başladığım zaman çocuklarım için çok ağladım. Gece yarıları çok gözyaşı döktüm. Gece kalkıp çocuklarının nefesini dinleyen bir adamdım. Gece yarısı olmuş, ben onları görmek, öpmek, koklamak istiyorum ama onlar diğer evde. Onu yapamadıkça çok kötü günler geçirdim."

'BANA SABRETMEYİ ÖĞRETTİLER'

Boşanma sonrası çocuklarının hiç olumsuz bir şey yaşamadığını belirten Altuğ, sözlerine şöyle devam ediyor:

"Onların yakınında bir eve taşındım. Çağla ile aramızdaki iletişim de çok iyi. Problemleri bir kenara bıraktık. Bir şey bitebilir, orada aslolan çocuklardır. Bunu yapmasaydık bencillik olurdu. Kimse boşandıktan sonra bizim kadar iyi iletişimde kalamaz. Kalması da doğal değildir aslında. Ama bizi bağlayan çocuklar. İkimiz de çocuklarımıza çok aşığız."

"Oğullarınız size ne öğretti?" diye sorduğumuzda Altuğ, şu yanıtı veriyor:

"Benim gibi aceleci, sabırsız bir Koç burcuna sabretmeyi öğrettiler. En tuhafını söyleyeyim size; çocuklarınız gaz çıkarsın diye sabaha kadar uykusuz kalıyorsunuz. O gaz çıkarınca da, ondan daha çok rahatlıyorsunuz. Böyle bir şey yaşayacağım asla aklıma gelmezdi."

11 Ağustos 2017 - Magazin


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Alanya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Alanya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.