Mahkemeden ilan

T.C.ANTALYA2. TÜKETİCİ MAHKEMESİ ESAS NO : 2022/909İLANDavacı Veysi KOÇ vekili tarafından davalılar, Abdul Kadir Aktoy, Alişan Özdamar, Aysun Tekin, B...

T.C.
ANTALYA
2. TÜKETİCİ MAHKEMESİ

ESAS NO : 2022/909
İLAN
Davacı Veysi KOÇ vekili tarafından davalılar, Abdul Kadir Aktoy, Alişan Özdamar, Aysun Tekin, Bekir Kaya, Cuma Kaplan, Hasan Yıldız, Hüseyin Akçam, İhsan Kaplan, Nurşah Karakaşlı, Nurten Yıldız, Oğuz Kaya, Osman Berktaş, Seher Kaya, Soner Kaplan, Yusuf Yıldız, Zekeriyye Özmen, Zühtü Kaplan, Kermeli İnşaat Petrol Turizm Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi aleyhine açılan Tapu İptali Ve Tescil davası davasında, davacı vekili, müvekkili ile davalı Kermeli İnş.Pet.Tur.San. Ve Tic. Ltd. Şti. Arasında 12/03/2020 tarihli Düzenleme Şeklinde Taşınmaz Satış Vaadi ve Arsa Payı Karşılığı İnşaat Sözleşmesi imzalandığını, sözleşmeye konu çatı inşaatı tamamlanmasına rağmen belirtilen sürede taşınmazın devrinin gerçekleştirilmediğini, müvekkilinin sözleşmede yer alan 140.000,00 TL bedel ödeme yükümlülüğünü tamamen yerine getirdiğini beyanla davalılara ait Antalya İli Kepez İlçesi Sütçüler Mahallesi 26887 ada 1 parselde sayılı inşaatın paylaşım krokisinde B Blok 7 No'lu (2.Kat Güneybatı cephe) Meskendeki tapunun kat karşılığı inşaat sözleşmesi uyarınca iptali ile müvekkili adına tesciline karar verilmesini talep ve dava etmiştir.
Kolluk ve mahkememizce yapılan tüm araştırmalara rağmen tebligata elverişli adresi tespit edilemeyen ve MERNİS adresi de bulunmayan davalı şirket yetkilisi İbrahim KERMELİ'ye (TCKN:47086849130) ''alıcı Veysi Koç ile satıcı Kermeli İnş.Pet.Tur.San.ve Tic.Ltd.Şti.ortağı ve yetkilisi olarak düzenlenen 12/03/2020 tarihli Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmesi altındaki imzanın şirket adına atılıp atılmadığı, ödeme yapılıp yapılmadığı hususunda isticvap beyanınız alınacağından, belirlenen duruşma günü ve saatinde mazeretsiz olarak gelmediğiniz, gelip de sorulara cevap vermediğiniz takdirde sözleşme altındaki imzanın şirket adına atıldığının kabul etmiş sayılacağınız'' hususu Duruşma zaptının tebliği yerine geçerli olmak üzere ilanen tebliğ olunur. 25/10/2023

#ilangovtr

Basın No ILN01947498

11 Ara 2023 - 00:01 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Alanya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Alanya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Yeni Alanya Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Yeni Alanya Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.


Çorum Haber