Kamera sistemi ve yazılımı satın alınacak

KAMERA SİSTEMİ VE YAZILIMI SATIN ALINACAKTIR ANTALYA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İÇİŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜÇEVRE GÜVENLİK KAPALI DEVRE KAMERA...

KAMERA SİSTEMİ VE YAZILIMI SATIN ALINACAKTIR

ANTALYA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İÇİŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

ÇEVRE GÜVENLİK KAPALI DEVRE KAMERA SİSTEMİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN

:

2023/1342078

 

1-İdarenin

a) Adı

:

ANTALYA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İÇİŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

b) Adresi

:

SİTELER MAHALLESİ ANADOLU CADDESİ NO:197 UNCALI KONYAALTI/ANTALYA

c) Telefon ve faks numarası

:

2423454111 - 2423454111

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı

:

ÇEVRE GÜVENLİK KAPALI DEVRE KAMERA SİSTEMİ

b) Niteliği, türü ve miktarı

:

1 Ad Sistem Yazılımı, 12 Ad Ağ Anahtar, 2 Ad. NVR, 12 Ad. HDD, 128 Ad. Kamera ve Muhafaza, 4 Ad. PC, 1 Ad. Ekran, 3 Ad. Monitör, 7 Ad. Kabin ve Saha Dolabı, 1 Ad. Pano, 212 Mt. Spiral ve Galv. Boru, 105 Mt. Kanaleti, 65 Adet Parafodr, 1 Adet UPS, pano ve kablolama, 3 Kalem Cat-7 Kablo ve malz. 6250 Mt Kablo, 6 Ad Bara, 14 Ad. Çubuk, 40 Mt. Topraklama 50 Mt. Tip-3 Topraklama, 150 Ad RJ45, 7 Malem Fiber Malzemel, 930 Mt. Kazı, 20 Ad Menhol, 16 Ad Direk Sabitleme, 2.100 Mt. boru, 1 Ad. İşçilik,
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer

:

Muratpaşa İlçesi Sınırları içerisinde yer alan Güzeloba Mahallesi Lara caddesi No:482 de yer alan Polis Evi Şube Müdürlüğüne bağlı Lara Polis Evi ANTALYA

ç) Süresi/teslim tarihi

:

Teknik Şartnamede detaylandırılmıştır.

d) İşe başlama tarihi

:

01.02.2024

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati

:

08.01.2024 - 14:30

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)

:

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü İhale Salonu Siteler Mah. Anadolu Cad.No:197 H Blok Kat:1 Uncalı Konyaaltı/ANTALYA

İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1.İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2.Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İstekliler, ihale konusu alımın alt yüklenicilere yaptırmayı düşündükleri kısmını yeterlik bilgileri tablosunda belirteceklerdir.
4.1.6 Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir veya noter tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belgeye ilişkin bilgiler,

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. İş deneyimini gösteren belgelere ilişkin bilgiler:

Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kesin kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin % 20 oranından az olmamak üzere ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgelere veya teknolojik ürün deneyim belgesine ait bilgiler.

4.3.2. Satış sonrası servis, bakım ve onarıma ilişkin belgeler:

Kesintisiz Güç Kaynağı cihazı CE kriterlerine uygun olacak, “Sanayi Mallarının Satış Sonrası Hizmetleri Hakkındaki Yönetmelik” hükümleri gereği yeterli servis istasyonlarına sahip olunması ile ilgili belgesi bulunacaktır. Bu belge Yeterlilik Bilgileri Tablosunda taahhüt edilecektir. Kurma ve teknik servis verme yetki belgesi ise muayene ve kabul aşamasında İdareye teslim edilecektir.

4.3.3.

4.3.3.1. Standarda ilişkin belgelere ait bilgiler:

Kesintisiz Güç Kaynağı cihazı CE kriterlerine uygun olacak, 

4.3.3.2. Yetkili kurum ve kuruluşlara kayıtla ilgili belgeler:

Sistemde kullanılacak donanım/cihazların tamamı ihale tarihi itibariyle üreticinin web sitesinde yayınlanmış olan donanımlardan olacak, üretimden kalkmış (End of Life) donanım/cihazlardan olmayacaktır. Teknik Şartnamede Ek-7’de belirtilen donanım/cihazlar web sitesinde yayınlandığına dair  taahhüt, Yeterlilik Bilgileri Tablosunda sunulacaktır. İhale aşamasında komisyon tarafından kontrol edilecektir.  

 

4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:

4.4.1.

1- Kapalı Devre Kamera ve Kartlı Geçiş Sistemleri

2- Güvenlik Sistemleri

3-  Hastahane veya Bina İçi Görüntülü İletişim Sistemleri.


Ekonomik açıdan en avantajlı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.


10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 120 (YüzYirmi) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN01945799

07 Ara 2023 - 00:01 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Alanya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Alanya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Yeni Alanya Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Yeni Alanya Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.


Çorum Haber