Tıbbi gaz alınacak

TIBBİ GAZ SATIN ALINACAKTIR KUMLUCA DEVLET HASTANESİTıbbi Gaz mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile i...

TIBBİ GAZ SATIN ALINACAKTIR

KUMLUCA DEVLET HASTANESİ
Tıbbi Gaz mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN

:

2023/1365082

 

1-İdarenin

a) Adı

:

DEVLET HASTANESİ -KUMLUCA SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

b) Adresi

:

KASAPÇAYIRI MAH. ANTALYA YOLU ÜZERI 07350 KUMLUCA/ANTALYA

c) Telefon ve faks numarası

:

2428871480 - 2428875966

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı

:

Tıbbi Gaz

b) Niteliği, türü ve miktarı

:

4 Kalem Tıbbi Gaz Alımı 1 - AZOT PROTOKSİT D GAZI - 600 KG 2 - KARBONDİOKSİT GAZI - 42 KG 3 - OKSİJEN GAZI (TÜPTE) - 50.000 KG 4 - SIVI AZOT (NİTROJEN) GAZI - 400 KG
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer

:

Kumluca Devlet Hastanesi Gaz Santrali

ç) Süresi/teslim tarihi

:

Yüklenici Sözleşmenin imzalanmasını müteakip mal alımlarına ilişkin muayene ve kabul işlemlerini düzenleyen Yönetmelik hükümleri gereğince ve teknik şartnamede istenilen özelliklerde olmak üzere kendisine veya tebligat için gösterdiği faks numarasına veya elektronik posta adresine yapılacak resmi sipariş yazısına istinaden teslim tarihinde teslim etmek kaydıyla malzemenin tamamını 6 aylık sürede peyder pey teslim edecektir.

d) İşe başlama tarihi

:

Sözleşmenin taraflarca imzalanmasını müteakip işe başlanacaktır

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati

:

25.12.2023 - 11:00

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)

:

Kumluca Devlet Hastanesi Toplantı Salonu

 1. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
  4.1.İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
  4.1.1.3.İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:

İstekli üretici ise; Sağlık Bakanlığı'ndan alınmış medikal gaz üretim,depolama ve dağıtım izin belgesi,
İstekli yetkili satıcı ise; yetki aldığı üretici firmanın Sağlık Bakanlığı'ndan alınmış Medikal Gaz Üretim İzin Belgesi ve istekliye ait Depolama ve/veya Dağıtım İzin Belgeleri nin verilmesi zorunludur.

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. Satış sonrası servis, bakım ve onarıma ilişkin belgeler:

Yüklenici istenildiğinde tüplerin bağlantıları için gerekli ana rekorları ve contaları ücretsiz getirecektir (TS-TSE standartlarına uygun). Yüklenici, tüplerin basınç testi ve periyodik muayenelerini yaptıracaktır ve bu işin bedeli yüklenici tarafından karşılanacaktır.

4.3.2.

4.3.2.1. Standarda ilişkin belgelere ait bilgiler:

İstekli Sağlık Bakanlığı’ndan medikal amaçla O2 üretmeye izin verildiğine dair belgeye sahip olacaktır.Belgenin aslı ya da noter onaylı sureti ihale dosyasında bulunacaktır. Tüpler TS EN ISO 9809-1, TS EN ISO 9809-2 veya TS EN ISO 9809-3 standartlarına uygun üretilmiş olmalı ve testleri yapılmış olmalıdır. Medikal gaz tüpleri TS EN 1968 "Taşınabilir gaz tüpleri - Dikişsiz - Çelik gaz tüpleri için periyodik muayene ve deney" standardına göre periyodik muayene ve test işleminden geçirilecektir. yüklenici firmalar bu standartla ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nca verilmiş bulunan Yetki Belgesi'ni ihale dosyasında verecektir. 

 1. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
  6.İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.
  7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
  8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
  9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
  10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
  11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
  12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
  13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.
  14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
  15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

 

#ilangovtr

Basın No ILN01942845

01 Ara 2023 - 00:01 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Alanya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Alanya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Yeni Alanya Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Yeni Alanya Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.


Çorum Haber