Belediyeden ilan

İLAN KUMLUCA BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN 1- İlçemizin muhtelif yerlerinde bulunan Kent Mobilyaları (7 Durak, 9 Raket CLP, 2 Megalight, 33 Billboard 2 Led...

İLAN

KUMLUCA BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN

1- İlçemizin muhtelif yerlerinde bulunan Kent Mobilyaları (7 Durak, 9 Raket CLP, 2 Megalight, 33 Billboard 2 Led Ekran) 350.000TL+KDV muhammen bedel üzerinden bir (1) yıl süre ile kiraya verilmek üzere 07.11.2023 tarihindeSalı günüBelediyemiz hizmet binası üçüncü  katında bulunan konferans salonunda saat 14:00’te Encümen huzurunda ihalesi yapılacaktır.

Var olan üniteler :7 Durak, 9 Raket CLP, 2 Megalight, 33 Billboard

Yeni yapılacak olan üniteler: 2 Led Ekran (İhalesi üzerine kalan tarafından şartnameye uygun yapılacak)

2- İhale Kumluca Belediyesinde, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu 36. maddesine göreKapalı Teklif Usulü ile yapılacaktır. İhale komisyonu ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir.

3-  İhaleye katılabilmek için; 2886  Sayılı  Devlet  İhale Kanunu’nda belirtilen niteliklere haiz olmak,  anılan Kanunda açıklanan biçimde teklifte bulunmak şarttır

4- İhaleye katılacaklardan istenecek belgeler aşağıda belirtilmiştir

  1. A) GERÇEK KİŞİLER :

*Nüfus cüzdan sureti ve İkametgah belgesi*Temsil durumunda; noter tasdikli vekaletname ve vekalet edene ait imza beyannamesi,*Geçici teminatı ve şartname bedelini yatırdığına dair belge ve Kumluca Belediyesine borcu olmadığına dair belge (Mali Hizmetler Müdürlüğünden)

  1. B) TÜZEL KİŞİLER :

*Tüzel kişinin siciline kayıtlı bulunduğu idareden (Esnaf ve Sanatkarlar Odasından, Ticaret veya Sanayi Odasından veya ilgili makamdan) ihalenin yapıldığı yıl içinde alınmış, tüzel kişinin siciline kayıtlı olduğuna dair belge,*Şirketlerden; Noter tasdikli imza sirküsü,yetki belgesi,*Derneklerden; ihaleye katılmak üzere yetkilendirdiği kişiyi belirten karar defterinin ilgili sayfasının noter tasdikli sureti ve yetkilinin noter tasdikli imza beyannamesi, *Geçici teminatı ve şartname bedelini yatırdığına dair belge, *Temsil durumunda; Noter tasdikli vekaletname ve vekalet edene ait imza beyannamesi, *İlgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler, *Kumluca Belediyesine borcu olmadığına dair belge (Mali Hizmetler Müdürlüğünden)

5- İhaleye katılmak için geçici teminat makbuzu, şartname (Emlak ve İstimlak Müdürlüğünden 500 TL karşılığında temin edilecektir.)teklif mektubu ve diğer belgeler07.11.2023saat 12:30’a kadar Emlak ve İstimlak Müdürlüğüne teslim edilmelidir

                                                                                                          Ahmet ALAGÖZ
                                                                                                          Belediye Başkanı a.

                                                                                                Belediye Başkan Yardımcısı

#ilangovtr

Basın No ILN01914640

23 Eki 2023 - 00:01 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Alanya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Alanya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Yeni Alanya Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Yeni Alanya Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.


Çorum Haber