Kalorifer yakıtı satın alınacak

KALORİFER YAKITI SATIN ALINACAKTIR CEZAEVİ MÜDÜRLÜĞÜ-L TİPİ KAPALI VE AÇIK ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI   KALORİFER YAKITI mal alımı 4734 sa...

KALORİFER YAKITI SATIN ALINACAKTIR

CEZAEVİ MÜDÜRLÜĞÜ-L TİPİ KAPALI VE AÇIK ADALET BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

 

KALORİFER YAKITI mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN                                        :2023/1116741

1-İdarenin

 1. a) Adı :CEZAEVİ MÜDÜRLÜĞÜ-L TİPİ KAPALI VE AÇIK ADALET BAKANLIĞI BAKAN

                                          YARDIMCILIKLARI

 1. b) Adresi :Mahmutlar Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi Küçükahmetler Sokak No:17 Alanya/Antalya 07400 Mahmutlar Mahallesi ALANYA/ANTALYA
 2. c) Telefon ve faks numarası :2425287573 - 2425287575

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve

 e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası :https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

 1. a) Adı :KALORİFER YAKITI
 2. b) Niteliği, türü ve miktarı :180.000 KG KALORİFER YAKITI ALIMI

Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

 1. c) Yapılacağı/teslim edileceği yer :ALANYA L TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU KALORİFER YAKIT DEPOLARI VE CEZAEVİ JANDARMA TABUR KOMUTANLIĞI KALORİFER YAKIT DEPOSU

ç) Süresi/teslim tarihi                                    :KALORİFER YAKITI: Karşılıklı sözleşmenin imzalanmasına müteakip 01/01/2024 tarihinden itibaren idarenin ihtiyacına göre pey der pey olarak 31/12/2024 tarihine kadar alım yapılacaktır. İdare malın %20 eksik yada fazlasını alıp almamakta serbesttir. İhtiyaç duyulan kalorifer yakıtı miktarı, gerçekleşmesi beklenen tahmini miktar olduğundan, herhangi bir nedenle (olası tahliyeler ile mevcudun düşmesi, tadilat vs.) alım yapılamayan ürün için firma idareden herhangi bir hak iddia edemez.

 1. d) İşe başlama tarihi :01/01/2024

3-İhalenin

 1. a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati :16.11.2023 - 11:00
 2. b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres):ALANYA L TİPİ KAPALI VE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU MÜDÜRLÜĞÜ TOPLANTI SALONU
 3. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgelerine ilişkin bilgiler:

1)   İstekli bir akaryakıt pazarlama ve dağıtım kuruluşu ise, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından verilmiş ve ihale itibariyle geçerlilik süresini doldurmamış, teklif sahibinin Akaryakıt dağıtım ve pazarlama kuruluşu olduğunu gösteren belge,

2)   İstekli bir akaryakıt dağıtım kuruluşunun bayisi ise; teklif sahibinin bayisi olduğu kuruluştan verilmiş ve ihale itibariyle geçerlilik süresini doldurmamış, akaryakıt dağıtım ve pazarlama kuruluşunun bayisi olduğuna dair bayilik yazısı ve bayilik sözleşmesi,

3)   İstekliye Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan (EPDK) bayilik yapmak üzere verilmiş ve ihale itibariyle geçerlilik süresini doldurmamış, istasyonlu bayilik lisansı, isteklinin bağlı bulunduğu ilgili Belediye Başkanlığından almış olduğu "is yeri açma ve çalışma izin belgesi"

4)  Yukarıda belirtilen belgelerin aslını veya noter tastikli suretini ibraz etmek zorundadır.

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;

4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.

4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.

4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.1.6 Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir veya noter tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belgeye ilişkin bilgiler,

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. İş deneyimini gösteren belgelere ilişkin bilgiler:

Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kesin kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin % 20 oranından az olmamak üzere ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgelere veya teknolojik ürün deneyim belgesine ait bilgiler.

4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:

4.4.1.KALORİFER YAKITI: RESMİ KURUMLARDAN ALINMIŞ OLAN İŞ DENEYİM BELGELERİNİN EKAPTA KAYITLI OLMASI ZORUNLUDUR.ÖZEL SEKTÖRE YAPILMIŞ OLAN İŞLERLE İLGİLİ İŞ DENEYİM BELGESİ İÇİN SÖZLEŞME VE SÖZLEŞMEYE BAĞLI FATURALAR OLACAKTIR.İŞ DENEYİM BELGESİNİN TUTARI HESAPLANIRKEN YAPILAN İŞLERE AİT KDV HARİÇ FİYAT ÜZERİNDEN HESAPLAMA YAPILACAKTIR.

BU İHALEDE BENZER İŞ OLARAK RESMİ YADA ÖZEL KURULUŞLARA YAPILMIŞ TEK BİR SÖZLEŞMEYE BAĞLI KALORİFER YAKITI SATIŞLARI BENZER İŞ OLARAK KABUL EDİLECEKTİR.

 1. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.
 2. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.
 3. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.
 4. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.
 5. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
 6. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.
 7. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.
 8. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.
 9. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

 1. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN01911811

18 Eki 2023 - 00:01 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Alanya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Alanya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Yeni Alanya Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Yeni Alanya Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.


Çorum Haber