Açık alana spor aletleri satın alınacak

AÇIK ALAN SPOR ALETLERİ, KAUÇUK VE KAUÇUK YAPIŞTIRICISI SATIN ALINACAKTIR KONYAALTI BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜAÇIK ALAN SPOR ALETLERİ, KAUÇ...

AÇIK ALAN SPOR ALETLERİ, KAUÇUK VE KAUÇUK YAPIŞTIRICISI SATIN ALINACAKTIR

KONYAALTI BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ

AÇIK ALAN SPOR ALETLERİ, KAUÇUK VE KAUÇUK YAPIŞTIRICISI TEMİNİ İŞİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN

:

2023/1071239

 

1-İdarenin

a) Adı

:

KONYAALTI BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ

b) Adresi

:

KUŞKAVAĞI MAHALLESİ BELEDİYE CADDESİ NO:77 07070 - KONYAALTI/ANTALYA

c) Telefon ve faks numarası

:

2422455510 - 2422455506

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası

:

https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/


2-İhale konusu mal alımın

a) Adı

:

AÇIK ALAN SPOR ALETLERİ, KAUÇUK VE KAUÇUK YAPIŞTIRICISI TEMİNİ İŞİ

b) Niteliği, türü ve miktarı

:

Konyaaltı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne ait 3 kalem Açık Alan Spor Aletleri kısmı, 4 kalem Kauçuk Ve Kauçuk Yapıştırıcısı kısmı Temini İşidir.
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer

:

Zümrüt Mahallesi 1550 Sokak No:50 Çakırlar/Konyaaltı/ANTALYA adresinde bulunan Park ve Bahçeler Müdürlüğüne ait Belediye Fidanlığı ve Depolarına teslim edilecektir.

ç) Süresi/teslim tarihi

:

1.Kısım Açık Alan Spor Aletleri,2. Kısım Kauçuk ve Kauçuk Yapıştırıcı işe başlama tarihinden itibaren 30 gün içerisinde Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü Fidanlığı ve Depolarına (Zümrüt mahallesi 1550 sokak No:50 Çakırlar/Konyaaltı/ANTALYA) teslim edilecektir.

d) İşe başlama tarihi

:

Sözleşmenin imzalandığı gün (imzalanan gün dahil) işe başlanılacaktır.


3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati

:

02.11.2023 - 10:30

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)

:

Konyaaltı Belediye Başkanlığı -(eksi) 1. katta bulunan 3 no'luEcnümen-İhale Salonu (Kuşkavağı Mahallesi Belediye Caddesi No:77 Konyaaltı/ANTALYA)


İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
4.1.İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.
4.1.2.Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren bilgiler;
4.1.2.1. Tüzel kişilerde; isteklilerin yönetimindeki görevliler ile ilgisine göre, ortaklar ve ortaklık oranlarına (halka arz edilen hisseler hariç)/üyelerine/kurucularına ilişkin bilgiler idarece EKAP’tan alınır.
4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.
4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.1.6 Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir veya noter tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belgeye ilişkin bilgiler,

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

4.3.1. İş deneyimini gösteren belgelere ilişkin bilgiler:

Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kesin kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin % 20 oranından az olmamak üzere ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgelere veya teknolojik ürün deneyim belgesine ait bilgiler.

 

4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:

4.4.1.

1. Kısım Açık Alan Spor Aletleri için; Çocuk Oyun Grubu satışı ve/veya spor aletleri satışı ve/veya kent ekipmanları satışı ve/veya fitness aletleri satışı işlerine ilişkin iş deneyim belgesi kabul edilecektir.

2. Kısım Kauçuk ve Kauçuk Yapıştırıcı için; kauçuk zemin kaplamaları satışı ve/veya uygulaması ve/veya SBR zemin kaplamaları satışı ve/veya uygulaması ve/veya açık alanlarda kauçuk ve/veya SBR zemin uygulamaları ve/veya Çocuk Oyun Grubu satışı ve/veya spor aletleri satışı ve/veya kent ekipmanları satışı ve/veya fitness aletleri satışı işlerine ilişkin iş deneyim belgesi kabul edilecektir.


5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecektir.

7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

10. Bu ihalede, kısmı teklif verilebilir.

11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günüdür.

14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

15. Diğer hususlar:

Teklif fiyatı ihale komisyonu tarafından aşırı düşük olarak tespit edilen isteklilerden Kanunun 38 inci maddesine göre açıklama istenecektir.

#ilangovtr

Basın No ILN01905448

09 Eki 2023 - 00:01 - Resmi İlanlar


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Yeni Alanya Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Yeni Alanya Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Yeni Alanya Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Yeni Alanya Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.


Çorum Haber