Yoğun bakımdaki Deniz Baykal günler sonra ilk kez eşinin elini sıktı

Yaklaşık iki haftadır hastanede yoğun bakımda bulunan Deniz Baykal'ın durumunun giderek iyileştiği eşi Olcay hanımın elini sıkarak tepki verdiği belirtildi..

Yoğun bakımdaki Deniz Baykal günler sonra ilk kez eşinin elini sıktı
banner404

YAKLAŞIK 14 gündür yaşam savaşı veren CHP'nin eski lideri Deniz Baykal'ın, eşi Olcay hanımın avucuna aldığı elini hafifçe sıkarak tepki verdiği öğrenildi.
Baykal'ın yakın çevresinden Burdur eski milletvekili Kerim Ramazan Özkan, hastane ziyaretinin ardından bu bilgiyi turkiyegundemi.com'la paylaştı.
Özkan, "Hepimiz çok mutluyuz. Aileyle görüştüm. Hastanede yanından ayrılmayan ve izin verildiğinde başucuna giden Eşi Olcay Hanım'ın elini sıkmasına tepki vermiş..
Herkes sevinç gözyaşlarına boğuldu "dedi..

BASİT KOMUTLARA CEVAP VEREBİLİYOR
Daha önce doktoru tarafından açıklanan "basit tepkilere cevap verebiliyor" açıklaması, Deniz Baykal'ın eşi Olcay Baykal'ın da elini sıkmasıyla tasdiklenmiş oldu. 14 gündür hızlı bir iyileşme süreci gösteren Deniz Baykal'ın durumu git gide düzeliyor.

Beyin damarlarında tıkanıklık nedeniyle iki haftadır komada olan CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın durumu stabil halde, tedavisine devam edildiği açıklandı.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2017, 13:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zihni UKRALANYAYLA
Zihni UKRALANYAYLA - 2 yıl Önce

Yasasin Cumhuriyet Ruhunu refleksi ile yasayan ve yasatan memleketli,zihni dopdolu,sivri dilinden hep disini sikan,yeri doldurulamaz,sol siyaset duayeni. Kadir Mevlam seni de Cumhuriyet 'imizi de cok yasatsin.

Inci Çavaş
Inci Çavaş - 2 yıl Önce

Çok şükür.
InşaAllah, sağlıkla yürüyerek gülümseyerek, çıkar hastahaneden.
Ailesine sevenlerine cokkgecmis olsun.
Evde kendisi ile ilgilen sayın hekimlerimize.
SAYGILAR.Alanya

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479