Türkiye'nin gündemine oturan Palu ailesine canlı yayında gözaltı!

Son dakika! Türkiye'nin gündemine oturan Palu ailesi olayıyla ilgili Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği harekete geçti. Palu ailesi fertleri hakkında gözaltı kararı verildi

Türkiye'nin gündemine oturan Palu ailesine canlı yayında gözaltı!
banner404

KOCAELİ Körfez Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatıyla, "Kasten adam öldürme suçu" kapsamında, Palu ailesi hakkında gözaltı kararı verildi. Gözaltıların Meryem ve Melike Tahnal cinayeti ile ilgili olduğu ifade ediliyor. Bu sabah yine Müge Anlı'nın programına katılan Palu ailesi fertleri canlı yayında gözaltı işlemi uygulanıyor.
Program devam ettiği sırada asayiş büro ekipleri Palu ailesinin evine baskın yaptı. Gözaltı işlemi uygulanan Palu Ailesi, Kocaeli Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğüne götürülecekler.
CANLI YAYINDA GÖZALTI
Meryem Tanhal ve kızı Melike'nin ölümüyle ilgili şüpheliler arasında bulunan Palu Ailesi'nin tüm fertleri hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.
TUNCER USTAEL HAKKINDA GÖZALTI KARARI YOK
Tüm aileyi etkisine aldığı iddia edilen Tuncer Ustael hakkında ise henüz bir gözaltı kararı söz konusu değil.
MÜGE ANLI: BENİM AKLIM HAYALİM ALMIYOR
Müge Anlı, Tuncer Ustael'in bu zamana kadar ceza almamasını çok sert sözlerle eleştirdi.
İşte Müge Anlı'nın sözleri:
"Sizin bu iki çocuğunuzun başına gelen olaylarda siz nasıl ceza almıyorsunzu benim aklım hayalim almıyor. Bununla ilgili ceza almalıydınız. Öyle sizin dediğiniz gibi bir kadına iğne yaparak tecavüz edemezsiniz. Bu dünyada bu hukukun önünde hesabını vereceksin. Allah daha sonra hesabını soracaksın. Sen bu Türk adaletinin önünde cezanı çekmemelisin. Bu zamana kadar ceza almamak seni rahatlatmış. Çekirge bir sıçrar iki sıçrar."
TUNCER USTAEL: GELİN BENİ ALIN
"Ben 10 yıldan beri o kadar evraklar verdim. Ben madem suçluyum neden 10 yıldan beri gelip almadılar. Ben canlı yayında Cumhuriyet Başsavcısına sesleniyorum. Beni gelin alın, beni İzmit'e çağırın. Ben adaletten kaçmıyorum. Bana olan suçlamalarınız nedeniyle hepiniz utanacaksınız. Sizinle görüşeceğiz"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472