banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Türkdoğan'dan İYİ Parti'ye mesaj: ‘Haddinizi bilmezseniz biz bildiririz’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, İYİ Parti Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Aslan’a ateş püskürdü.

GÜNDEM 05.07.2019, 15:50 05.07.2019, 16:03 Toygar Dim
Türkdoğan'dan İYİ Parti'ye mesaj: ‘Haddinizi bilmezseniz biz bildiririz’
banner404

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ile İYİ Parti Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Arslan arasında sosyal medyada yaşanan atışmaya Türkdoğan da dahil oldu. MHP’li Semih Yalçın’ın, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e, “Kendi mabadı açıkta dururken başkalarını ayıplaması ahlaki düşüklüktür” ifadeleri MHP ve İYİ Parti cephesinin zaten kötü olan ilişkilerini daha da gerdi. Bu mesaha karşılık İYİ Partili Arslan’da, Yalçın’a hitaben, “Bu terbiyesiz ve hayasız zatı tanıyan çok iyi bilir. Ne haltlar yiyip içtiğini de! Baktıkça zaten insan olanın midesi bulanır. Daha fazla yazmaya gerek yok” dedi. Bu atışmalara Türkdoğan da katıldı. Türkdoğan, “Ulan Mehmet, seni kaç kere uyardık. Bu işler dizilerde artistlik yapmaya benzemez. Gerçek hayat çok acımasız. Haddini bilmezsen, ülkücü hareket bildirir. Semih Yalçın'a dil uzatmak senin haddini aşar” diye uyarıda bulundu.

Yorumlar (6)
45 yıllık ülkücü 2 ay önce
m.aslan denen artisti muhatap almayın lütfe
Hakan tanta 2 ay önce
Kimse kimse had bildiremez siz ilk önce liderinize haddini bildirin koltuk ve adam sattıgı için beyefendi
Ali akay 2 ay önce
Ulan semih ,bahceli ve ekibi...siz kemik yalayicilar siz vatan ve millet hainleri siz akp nin kapisina baglanmis ak i... emegimiz size haram zehir zikkim olsun..siz vesizin gibilere soyunuzdan sopunuzdan baslayarak soylen3cek cok sey var ama ulkucu islami terbiyemiz elvermiyor iste..!
Adnan karaca 2 ay önce
Bu ne dill?? Bu ne düşük seviyee?? 45 yıldır ülkücü hareketin içinden zerre sapmam bir yere yönlenmem vaki değil.. Şimdi milliyet kavramına kökten karşı türk ü ağzına almaya imtina eden erdoğanın muhafızlığını yapmakmı ülkücülük!!! Evet herkes haddini bilsin ülkücü geri zekalı değil ayran kabarıyoo bilesinizzz...
Mert 2 ay önce
Güler geçerim akpnin arkasından atıp tutuyorlar
Iznikli 2 ay önce
Omurgasizlar ne zamandan beri had bildirecek kadar adam oldular. Sizler akp.ye akittiginiz salyalari yalamasini bitirinde ondan sonra ortaya cikin. Had bildirmek ucuz insanlarin isi degildir bedava hadsiz.