Şok iddia! 'Çiftlik Bank Alanya'dan 3 milyon TL tokatladı'

Çiftlik Bank Skandalı Alanya'ya da sıçradı. Alanya'daki Çiftlik Bank Bayisi'nin 3 milyon TL dolandırıldığı iddia edildi 

banner404

ÖNCE güven sağlayıp, ardından yüksek kâr vaadiyle para toplayıp, Uruguay'a kaçan Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın, ardından 150 mağdur bayi ve çok sayıda mağdur vatandaş bıraktı. 
Türkiye, Çiftlik Bank Skandalı'nı konuşurken, Çiftlik Bank'ın Alanya'da da bir bayisi olduğu ve bu bayinin çevresi ve akrabaları da dahil olmak üzere 3 milyon TL dolandırıldığı ileri sürüldü. 
Ulusal atv'de yayınlanan 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' Çiftlik Bank konusunu ele aldı. Dolandırılan vatandaşlar programda nasıl dolandırıldıklarını anlattılar. Programa konuk olan bir mağdur ise, Alanya'da Çiftlik Bank Bayisi kişinin 3 milyon TL dolandırıldığını ileri sürdü. Vatandaş,  bayinin kapatıldığını ve ailenin şu anda ne yaptığını bilmediğini belirterek şunları söyledi: 
"Çiftlik Bank'la ilgili skandal ortaya çıkmadan 3 gün önce Alanya'ya gittim ve Çiftlik Bank Bayisi'ni ziyaret ettim. Ziyarette 'Batıyoruz' dediğimde bana 'Hayır, 2 gün sonra ödemeler yapılacak' dendi. 3 gün sonra tekrar gittiğimde ise bayinin içerisindeki mamülleri eşi ağlayarak topluyordu. Çevresindeki akrabalarının ve kendilerinin, açmış oldukları bayiler ve kredilerle toplam 3 milyon TL dolandırıldıklarını söylediler."

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2018, 11:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
alanya da
alanya da - 11 ay Önce

alanya da eğitim şart

Seckin
Seckin - 11 ay Önce

kendilerini zeki sanan alanya halkindan sadece bir tanesi. bu kazigi omur boyu unutamassiniz.

M özsoy
M özsoy - 11 ay Önce

Buralara para kaptıran arkadaşlar kendi hırs ve daha çok kazanma arzularından kaynaklanıyor ihtiyacım var desen bir ihtiyaç sahibi vatandaşa vermezler ülkede bu kadar banka ne ışiniz çiftlik bankda

ALANYALI
ALANYALI - 11 ay Önce

BÖYLE HAZIRCILARA İYİ OLSUN.. ALIN TERİ VARKEN KOLAY YOLDAN PARA KAZANMAK HAA İYİ OLMUŞ..

Ali ak
Ali ak - 11 ay Önce

Bu oluşumu bana da anlattilar..ilk dediğim imkansiz bir is ...yani bizim millette kolay yoldan koseyi donme olayi olduktan sonra daha cokk olur bu islerrr

Blabla
Blabla - 11 ay Önce

Alanyayı sırf insanları yüzünden sevmiyorum.. Böyle bir ahali türkiyenin başka yerinde yok..kendini cin sanan bir avuç cahil..

Ahmet.
Ahmet. - 11 ay Önce

Alanya halkını genelleyerk cahil diyen cahiller. Cahil ve kanı bozuk her yerde var.

Ahmet.
Ahmet. - 11 ay Önce

Alanya halkını genelleyerk cahil diyen cahiller. Kani bozuk ve aç gözlü insanlar Türkiyenin her yerinde var. Alanya Türkiye nin en temiz yerlerinden bir tanesidir.

SIRADAKİ HABER

banner495

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472