Muharrem İnce: Türkiye'nin taze kana ihtiyacı var

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, "Türkiye'nin dört bir yanında bir değişim rüzgarı esiyor. Türkiye daraldı, Türkiye bunaldı. Türkiye’nin yorgun bir adama değil, taze kana ihtiyacı var." dedi

Muharrem İnce: Türkiye'nin taze kana ihtiyacı var
banner404

İNCE, baba ocağı olan Elmalık Köyü'ndeki iftar programında köylüler ve  aile üyeleriyle bir araya geldi. Burada köylüleriyle sohbet eden İnce bir süre  sonra orucunu açtı.
Muharrem İnce, yarın 90'ncı mitingi yapacağını, uzun ince bir  yolculuğun uzun kısmının bittiğini, yolculuğun ince kısmında bulunduklarını  belirtti.
İnce, yakınlarının da katıldığı iftarda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan'ın bugün Yalova'da miting yaptığına işaret ederek, "Bugün Yalova'da benim  hakkımda atıp tutmuş ama ben iftar sofralarını, iftira sofralarına dönüştürmem.  Onun için buradan cevap vermem. Yarın Cumhuriyet Meydanı'nda gereken cevabı  alacaktır. Türkiye'nin dört bir yanında bir değişim rüzgarı esiyor. Türkiye  daraldı, Türkiye bunaldı. Türkiye'nin yorgun bir adama değil, taze kana ihtiyacı  var. Taze bir kanla bu işin üstesinden geleceğiz. Hiç kimsenin kuşkusu olmasın.  Allah'ın izni, milletin isteğiyle bu işi yapacağız. Hiç kuşkunuz olmasın." diye  konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner539

banner518

banner481

banner472

banner479