Kahreden kare! Josef Sural'ın kızı hastanede böyle bekledi

Aytemiz Alanyasporlu futbolcu Josef Sural'ın, Kayserispor maçı dönüşü sonrasında Alanyasporlu 6 futbolcuyla birlikte VIP minibüse binmiş ve kaza sonrasında hayatını kaybetmişti. Sural ailesi kaza haberi sonrasında apar topar hastaneye gelmişti. Sural'ın büyük kızının hastanede beklerken ki fotoğrafı ortaya çıktı

Kahreden kare! Josef Sural'ın kızı hastanede böyle bekledi
banner404

KAYSERİ deplasmanından dönen Alanyasporlu futbolcuları taşıyan özel minibüsün devrilmesi sonucu 7 futbolcu yaralanmıştı. Durumu ağır olan ve ameliyata alınan Çek futbolcu Josef Sural, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.
Kaza haberini alan Josef'in eşi bebeği ile birlikte hastaneye koşmuştu. Josef Sural'ın büyük kızı hastanede görüntülendi. Fotoğrafta Ozan Tufan'la birlikte Alanyasporlu futbolcular da bulunuyor.
ALANYASPOR KULÜP DOKTORU: SURAL'I KAYBETTİK
Alanyaspor Kulüp Doktoru İsmail Yetkin, "Öncelikle tüm spor camiasının, Çek halkının, Alanya halkının, Alanyaspor'umuzun başı sağ olsun. Dün gece 02.00 sularında yaşanan elim kazada değerli futbolcumuz Josef Sural'ı kaybettik. Maalesef kafa travması, çökme kırıklıkları, kot kırıkları, alt ekstremitede kırıklıklar tespit edildi. Gerekli müdahaleleri yaptık, ameliyata aldık ama hipotermi şoktan hastamızı kurtaramadık. Araçta bulunan diğer sporcuların hayati tehlikesi yok. Ayakta bir kısmının tedavileri yapıldı. Küçük kırıklıklar var. Acil hayati tehlikesi olan bir şey değil, maalesef Süral'i kaybettik" dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 12:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479