İnce'den Ramazan Bayramı mesajı

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı

İnce'den Ramazan Bayramı mesajı
banner404

İNCE, Ramazan  Bayramı'nın dünyaya barış ve huzur getirmesi temennisinde bulunarak, "Ülkemizin  yeni bir döneme ve yeni bir başlangıca hazırlık yaptığı bugünlerde yaşadığımız  coşku, bayram sevincimizi daha da güçlendirmektedir. Milletimizin yıllardır  özlemini çektiği huzur dolu bayramları yeniden yaşanır hale getirme iddiasının  heyecanı içindeyiz." ifadelerini kullandı.
Milletin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutlayan İnce,  bayramın bütün dünyaya barış ve huzur getirmesini temenni etti. Bayramların  hoşgörünün, sevginin ve kardeşliğin pekiştiği ortak değerler olduğunu vurgulayan  İnce, şunları kaydetti: "Ülkemizin yeni bir döneme ve yeni bir başlangıca hazırlık yaptığı  bugünlerde yaşadığımız coşku, bayram sevincimizi daha da güçlendirmektedir.  Milletimizin yıllardır özlemini çektiği huzur dolu bayramları yeniden yaşanır  hale getirme iddiasının heyecanı içindeyiz. Aynı özlemin millet tarafından  paylaşılıp, beklendiğini meydanlarda gördük. Bayramlar bir arada yaşama duygusunun pekiştiği ve bağışlama ikliminin  geliştiği dönemlerdir. Tarih boyunca bir arada yaşayan milletimiz, gelecekte de  bu beraberliğini devam ettirecektir. Hedefimiz,  bugün birbirine kırgın hale  getirilmiş ve kutuplaştırılmış olan insanlarımızın özünde mevcut olan kardeşlik  duygularını tekrar canlandıracak ortamı yeniden oluşturmaktır.
 
Çeşitliliğimiz zenginliğimizdir. Özlemimiz, insanlarımız arasında  hiçbir ayırımın olmadığı, herkesin kendini özgür hissettiği bir Türkiye'dir. Hiçbir kesimin hayat tarzından endişe duymadığı ve geleceğe umutla baktığı bir  Türkiye'dir. İnsanların barış içerisinde yaşadığı, birbirine sevgi ve güvenle  baktığı bir Türkiye'dir. Geçmişle hesaplaşmaya ayıracak enerjimiz, kaybedecek  vaktimiz yoktur. Yönümüz geleceğe dönüktür.  Bütün gücümüzü daha müreffeh bir  toplum ve daha güçlü bir Türkiye için harcayacağız."
 
Cumhurbaşkanı adayı İnce, milletin Ramazan Bayramı'nı huzur ve sağlık  içerisinde geçirmesi temennisinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472