banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Gül, Erdoğan'a böyle hitap etti

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, görev süresinin sona ermesi münasebetiyle Çankaya Köşkü'nde verdiği veda resepsiyonu başladı. Konuklarını selamlayan Gül, veda konuşmasını yaptı

GÜNDEM 12.08.2014, 20:30 12.08.2014, 19:36
Gül, Erdoğan'a böyle hitap etti
banner404

CUMHURBAŞKANI Abdullah Gül'ün, görev süresinin sona ermesi münasebetiyle Çankaya Köşkü'nde verdiği veda resepsiyonu başladı. Konuklarını selamlayan Gül, veda konuşmasını yaptı.

Resepsiyona Başbakan Recep Tayyip Erdoğan da katıldı. Gül ile Erdoğan, seçimden sonra ilk kez bir araya geldi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de resepsiyona katılan isimler arasında. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yoğun programı nedeniyle resepsiyona katılmayacağını bildirmişti. HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ise Diyarbakır'da olması nedeniyle katılmadı.

Veda resepsiyonunda Cumhuriyet Bayramı başta olmak üzere diğer resepsiyonlardaki uygulamadan farklı olarak Cumhurbaşkanı Gül ve Hayrunisa Gül, tüm konuklar geldikten sonra salona girdi.

Gül, konuklarına hitaben bir veda konuşması yaptı. Gül, konuşmasına seçilmiş Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kutlayarak başladı. Kısa bir konuşma yapan Gül, "Türkiye'nin her zamankinden daha güçlü olmasına muhtacız" dedi.
Yorumlar (0)