Gökçek'in adaylık iddialarına Mansur Yavaş'dan çok konuşulacak yorum!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için ismi konuşulan Mansur Yavaş, 'MHP'nin adayı Melih Gökçek' iddiasını yorumladı. Yavaş, ''Gökçek kımıldayamaz. Bir günlük, saman alevi gibi bir gündem olur.'' ifadelerini kullandı

Gökçek'in adaylık iddialarına Mansur Yavaş'dan çok konuşulacak yorum!
banner404

CHP'nin 2014'te düzenlenen yerel seçimlerde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday gösterdiği Mansur Yavaş, 'MHP'nin adayı Melih Gökçek' iddiasını yorumladı. Yavaş, ''Gökçek kımıldayamaz. Bir günlük, saman alevi gibi bir gündem olur.'' ifadesini kullandı.
CHP'DEN ADAY GÖSTERİLECEĞİ İDDİASI
Vatan Gazetesi Ankara Temsilcisi Murat Çelik'in sorularını yanıtlayan Mansur Yavaş, CHP'den aday gösterileceği iddialarını değerlendirdi. Yavaş, "Bir kenarda kalıp izliyorum ben de herkes gibi. Yorum da yapmıyorum. Bekliyorum, bakalım" ifadesini kullandı.
''ADAYIM DESEM BİR TÜRLÜ, DEĞİLİM DESEM BİR TÜRLÜ''
Şu ana dek herhangi bir temasta bulunmadığını belirten Yavaş, "Gelişmelere bakacağız. Net bir şey de söylemek istemiyorum çünkü 'Adayım' desem bir türlü oluyor, 'Değilim' desem bir türlü oluyor. Görelim bakalım" dedi.
''GÖKÇEK KIMILDAYAMAZ''
Yavaş,"Melih Gökçek'in MHP'den aday olma ihtimali konusunda çıkan haberler hakkında ne düşünüyorsunuz?" sorusunu da şöyle yanıtladı:
''Ben o haberlere inanmıyorum. Gökçek kımıldayamaz. Bir günlük, saman alevi gibi bir gündem olur. Gökçek çıkıp 'Teşekkür ederim ama ben AK Partiliyim, partime bağlıyım, beni aday yapsalar da yapmasalar da partimin emrindeyim' diye açıklama yapar. Bakın göreceksiniz.''

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479