Erdoğan: Saygı da duymuyorum

Cumhurbaşkanı 5 günlük Batı Afrika gezisi öncesi Atatürk Havalimanı'nda açıklama yaptı

Erdoğan: Saygı da duymuyorum
banner404
ERDOĞAN'IN açıklamalarından satır başları şöyle;

CAN DÜNDAR VE ERDEM GÜL AÇIKLAMASI

Şu ana kadar herhangi bir açıklamada bulunmadım. Açık net söylemek durumundayım. Bu olayın ifade özgürlüğüyle alakası yoktur. Bu bir casusluk davasıdır. Biz bakar kör olmak zorunda değiliz. Bazı gerçekleri çok açık net görmeliyiz. Medyanın sınırsız özgürlüğü olamaz. Dünyanın hiçbirinde de böyle bir özgürlük yoktur.

Basın mensubu kalkacak Cumhurbaşkanı'na Başbakan'a istediği gibi saldıracak biz böyle bir şeye izin vermeyiz. Anayasa Mahkemesi'nin verdiği karara sessiz kalırım, ama saygı da duymuyorum. Bu bir tahliye kararıdır, beraat kararı değil. 

AYM'den bu karar çıkmasa bunlar AHİM'e gideceklerdi. Oradan da alacakları karar bellidir. Bizim dönemimizde en çok medyanın özgür olduğu dönemdir. İfade özgürlüğünün sonuna kadar yanındayım ama bu casusluk davasıdır. İstihbarat teşkilatımızın Bayırbucak Türkmenlerine göndereceği yardıma düşman askerinin mensubu gibi davrananlar ve onu haber yapanlar da casusluk davası kapsamındadır. 

ATEŞKES

Ateşkes kısmen. Suriye'nin 3'te 1'inde böyle bir şey söz konusu. Tel Abyad'a bir saldırısı oldu. DAEŞ yüzde 70'ini ele geçirdi ardından o bölge bombalandı. Sınırımızda bir koridora izin vermeyiz. 
Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2016, 13:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 3 yıl Önce

ya sen kimsin bu dünyada Anayasa Mahkemesinin kararını tanımıyorsun, ya sen kimsin bu alemde, ya sen kimsin kim ?, kimsin sen, seni kim yarattı, sen gökten zembille mi indin, ne bu kibir, ne bu öbürlenmek, Allah öbürlenenlere sevmediği gibi Firavunlara da lanet etmiştir.

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472