Erdoğan'ın istifasını istediği başkan istifa etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın istifasını istediği ve bugün istifa etmesi beklenen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe istifa etti

Erdoğan'ın istifasını istediği başkan istifa etti
banner404

İSTİFASI istenen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, merkez Yıldırım ilçesine bağlı Bağlaraltı Siteler Köprüsü'nün açılış törenine katıldı. Burada yaptığı konuşmada icraatlarını anlatan ve istifa etmeyen Altepe, gazetecilerin karşısına geçti. Burada yaptığı konuşmada istifa etti.

İSTİFA ETMEDİ

Bugün Bursa'daki açılış töreninde istifa etmesi beklenen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe'nin canlı yayında yaptığı konuşmada istifa etmesi bekleniyordu. Ancak Altepe, beklenin aksine istifa etmedi.

GAZETECİLERİN KARŞINA GEÇTİ

Yaptığı açılış konuışmasının ardından gazetecilerin karşısına geçen Altepe, "Bursa için çalışmaya devam ediyoruz. Kimseye menfaat ve haksız kazanç temin ettirmedik. Dedikodulara izin vermemek için Belediye Başkanı olduktan sonra tüm iş yerlerimi kapattım." dedi.

"Her girdiğimiz seçimden zaferle çıktık" vurgusu yapan Altepe, "Yolsuzluk tembellik ve istismarla hiç gündeme gelmedik" dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2017, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner534

banner518

banner481

banner472

banner479

banner536