banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Dim safari kazasının ardından yetkililere seslendi: ‘Kim dur diyecek’

Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK) Genel Başkanı Mehmet Ali Dim, 1 turistin hayatını kaybettiği ve 10 turistin yaralandığı safari kazasının ardından yetkililere seslendi

GÜNDEM 08.08.2019, 00:57 08.08.2019, 01:00 Enes Subaşı
Dim safari kazasının ardından yetkililere seslendi: ‘Kim dur diyecek’
banner404

DİM sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Ölümle sonuçlanan safari kazasına yol açan sürücü tutuklandı. İyi de bu tip kazalar adeta ‘geliyorum’ diye bağırıyorken başta TÜRSAB olmak üzere ilgili ve yetkililer neredeydi? İlla birileri ölecek, ondan sonra mı?” dedi.

Yorumlar (3)
mehmet 2 hafta önce
Önlem alınmazsa yine aynı kazalar kaçınılmaz olur.Geçen gün Dim mağrası yolunda giderken safaricilerle karşılaştım.Çok hızlı dengesiz gidiyorlar müziğide açınca iyice coşuyorlar.Yetkililerin bir an önce önlem alması gerekiyor.
İSA YAMAN 2 hafta önce
ACİL ŞEKİLDE BİR ÖNLEM ALINMASI LAZIM. GÜNDÜZLER BİTTİ GECELERDE DEVAM EDİYORLAR. SAAT 22.00 DA CİKCİLLİ BÖLGESİNDE BAĞIRA BAĞIRA HERGÜN GEÇİYORLAR. BİZ BU GÜRÜLTÜLERİ ÇEKMEK ZORUNDA DEĞİLİZ HERGÜN.
Meçhul 1 hafta önce
Şöyle okuyorumda nedense hep başta TÜRSAB deniyor birde başta devletimizin polisi desek göz göre göre pilakasız araçlar geziniyor evraksız turist taşıyorlar. Kontrol noktaların değişmesi gerekiyor