Cinsel organını kesip öldürdü, cesedini sürükleyerek dereye attı

Denizli'de dere kenarında cinsel organı kesilip öldürülen adamın kadın ortağının abisi tarafından öldürüldüğü ve cesedi dereye götürürken bir minibüsün kamerasınca görüntülendiği ortaya çıktı

Cinsel organını kesip öldürdü, cesedini sürükleyerek dereye attı
banner404

DENİZLİ'NİN Merkezefendi ilçesinde 2 gün önce derede cesedi bulunan Ersan Erdur'un (29), ortağının ağabeyi minibüs şoförü 25 yaşındaki M.D. (Musa Demiroğlu) tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.

MİNİBÜS KAMERASINA YANSIDI
Kız kardeşi arasında ilişkisi olduğunu düşünen M.D.'nin, Erdur'la tartıştığı, sonrasında da cinsel organını kesip öldürdüğü belirlendi. Ayrıca M.D.'nin, Erdur'un cesedini dereye götürürken bir minibüsün araç kamerasınca görüntülendiği ortaya çıktı.
KIZ KARDEŞİNİN ORTAĞININ CİNSEL ORGANINI KESİP ÖLDÜRDÜ
Merkezefendi ilçesi Hisar Mahallesi yakınındaki ormanlık alanda, geçen perşembe günü, tekstil atölyesi sahibi Ersan Erdur'un göğsünden bıçaklanarak öldürülmüş, cinsel organı kesilmiş ve elleri ayakları bağlı şekilde çuval içinde cesedi bulundu. Cinayeti aydınlatmak için çalışma başlatan Cinayet Bürosu ekipleri, Erdur'u öldüren kişinin, ortağının ağabeyi M.D. olduğunu tespit etti. Yakalanan katil zanlısı M.D.'nin, Hisar Mahallesi'nde cesedi sürüklerkenki görüntüsü güvenlik kamerasına yakalandı. Bir minibüsün güvenlik kamerasında M.D.'nin, Erdur'u öldürdükten sonra yerde sürükleyerek götürdüğü görüldü.
HADIM ETME TARTIŞMASI KÖTÜ BİTTİ
Kısa süre önce başka bir suçtan girdiği cezaevinden tahliye olan katil zanlısı M.D.'nin polisteki ifadesinde, suçunu kabul ettiği öğrenildi. Öldürdüğü Erdur'un, kız kardeşiyle ilişkisinin olduğunu düşündüğünü, bu nedenle aralarında tartışma çıktığı, ikili arasında 'hadım etme' sözüyle laf dalaşı yaşandığı öğrenildi. M.D.'nin bu nedenle Erdur'un cinsel organını kesip, göğsünden bıçaklayarak öldürdükten sonra ellerini ayaklarını bağlayıp, çuvala koyup, dereye attığı belirlendi. Sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen M.D., sevk edildiği adliyede tutuklandı. Öte yandan M.D.'nin kızkardeşi, polisteki ifadesinde Erdur ile herhangi bir ilişkisinin olmadığını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472