banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

CHP'li Tanal: Akıllarınca İstanbul'da insanlara 'CHP'ye oy verme' cezası kesiyorlar

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, kişisel Twitter hesabında “Metrobüslerde şoförler klimaları açmıyorlar. Özellikle uzun olan yürüyen merdivenleri durdurmuşlar. Yaşlılar zorluk çekmekte. Akıllarınca insanlara CHP ye oy verme cezası kesiyorlar. Ekrem İmamoğlu'nu kötüleme kampanyaları başlatmışlar” paylaşımında bulundu.

GÜNDEM 04.07.2019, 13:04 Melike Temir
CHP'li Tanal: Akıllarınca İstanbul'da insanlara 'CHP'ye oy verme' cezası kesiyorlar
banner404

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, kişisel Twitter hesabında İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile ilgili olarak bir iddiayı takipçilerine aktardı. “Metrobüslerde şoförler klimaları açmıyorlar. Özellikle uzun olan yürüyen merdivenleri durdurmuşlar" diyen Tanal, şöyle devam etti: "Yaşlılar zorluk çekmekte. Akıllarınca insanlara CHP ye oy verme cezası kesiyorlar. Ekrem İmamoğlu'nu kötüleme kampanyaları başlatmışlar."

Yorumlar (1)
Birirsi 2 ay önce
Böyle bir saçmalık olamaz asıl siz bu zihniyetle insanları ayrimlastiriyorsunuz yalan akıl dışı düşüncelerle bende bir ulaşım sektörü çalışanı olarak hatta CHP oy veren bir kisi hangi parti gelirse gelsin böyle olamaz yaz ayı klimalar yeri geliyor arız a yapıyor dönün bakın geçen senelere sanki yazın dört dörtlük cakisiyordu