CHP'den skandal hata! "İhraç ediyoruz" dedikleri aday başkası çıktı

Son dakika! CHP'den Edremit Belediye Başkan adayı ile ilgili düzeltme geldi. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, disipline sevk edilen kişinin Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Arslan değil, eski Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu olduğunu açıkladı.

CHP'den skandal hata! "İhraç ediyoruz" dedikleri aday başkası çıktı
banner404

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, "Bugün düzenlediğim basın toplantısında, sorulan bir soru üzerine yaptığım açıklamada Edremit Belediye Başkan Adayı ifadesi sehven geçmiştir. Edremit'teki olayda kesin ihraç talebiyle disipline verilen, sela konusunda yakışıksız ve kabul edilemez sözleri nedeniyle eski Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu'dur. Edremit Belediye Başkan adayımız Selman Hasan Arslan'ın bu süreçle ilgisi yoktur" açıklamasında bulundu.
NE OLMUŞTU?
Geçen günlerde Balıkesir'in Edremit ilçesinde CHP'nin seçim bürosunun açılışında, Başkan Adayı Selman Hasan Arslan ve diğer partililerin kendi aralarında yaptığı konuşma sırasında mikrofon açık kalmış ve Arslan'ın, "Bizim oy Kürdistan'a" diyen müteahhide "Hee bize verecek demektir" sözleri tepki çekmişti.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479