banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Büyük beden model cinsel yönelimini açıkladı!

Büyük beden modellik yaparak farkındalık yaratan, cesur pozlarıyla Instagram'da fenomene dönüşen Tess Holliday, cinsel yönelimi ve özel hayatına dair açıklamalar yaptı

GÜNDEM 07.07.2019, 10:03 07.07.2019, 10:14 Enes Subaşı
Büyük beden model cinsel yönelimini açıkladı!
banner404

33 yaşındaki büyük beden model Tess Holliday, Nylon dergisinin güzellik özel sayısı için kapak pozu verdi.
 
Holliday, "Eşcinselliğim hakkında düşündüğümde, panseksüalizmin (her cinse karşı ilgi duyabilme) beni biseksüellikten daha iyi anlattığını düşünüyorum" dedi.
"Hayatımdaki birçok şeyle ilgili artık mantıklı hissediyorum. Küçükken hissettiğim birçok şey şimdi anlamlı geliyor. Bunun için kendimi rahatlamış hissediyorum" diyen model, "İnsanlarla daha önce olduğumdan daha samimi bir seviyede ilişki kurabilirim, çünkü olmadığım biri gibi davranmak zorunda değilim" ifadesini kullandı.

 
İkinci çocuğuna hamile olduğu haberlerinin ardından kürtaj olduğu öğrenilen Holliday, "Kürtajım hakkında konuşmayı seçmem neden tartışma konusu? Evliyken kürtaj yaptırdığım ve sadece bir çocuğu maddi olarak destekleyebileceğim için neden bu kadar utanç duymam gerekti? Şişman insanların belli bir yer edinmeyi ve ateşli olmayı hak etmesiyle ilgili konuşmak neden tartışma konusu?" dedi.


 

Yorumlar (0)