Bayramda Türkiye'yi kana bulayacaklardı

Irak'ın Telafer kentinden illegal yollarla Ankara'ya gelen ve Ramazan Bayramı öncesi eylem hazırlığında olduğu tespit edilen terör örgütü DEAŞ üyesi N.A.F, düzenlenen operasyonla yakalandı. Teröristin başkentteki bazı önemli noktaların keşfi ve istihbaratını yaptığı, bayram öncesi kanlı bir eyleme hazırlandığı öğrenildi

Bayramda Türkiye'yi kana bulayacaklardı
banner404

IRAK'IN Telafer kentinden yasa dışı yollarla Ankara'ya  gelen ve Ramazan Bayramı öncesi eylem hazırlığında olduğu tespit edilen terör  örgütü DEAŞ üyesi N.A.F, terörle mücadele ekiplerince düzenlenen operasyonla   yakalandı. 
AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Irak'ın Telafer kentinde  faaliyet gösteren terör örgütü DEAŞ üyesi N.A.F'nin illegal yollarla yurda  girdiği bilgisini alan Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ve İstihbarat  Şube Müdürlüğü ekipleri harekete geçti.
 
Takibe alınan zanlının, başkentteki bazı önemli noktaların keşfi ve  istihbaratını yaptığı ve Ramazan Bayramı öncesi kanlı bir eyleme hazırlandığı  belirlendi.
 
Zanlının bulunduğu adrese operasyon düzenleyen ekipler terörist  N.A.F'yi gözaltına aldı ve keşif notları ve çeşitli dokümanlara da el koydu.
 
Operasyonun sürdürüldüğü ve gözaltı sayısının artabileceği öğrenildi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner495

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472