Bakandan uçakta hayati müdahale

THY’nin önceki günkü Ankara-İstanbul seferinde rahatsızlanan Enis Fosforoğlu’nun sanatçı kızı Seren’e ilk müdahale uçakta bulunan ve doktor olan Betül Sayan Kaya’dan geldi

Bakandan uçakta hayati müdahale
banner404

TÜRK Hava Yolları’nın önceki gün Ankara-İstanbul seferini yapan TK 1275 sefer sayılı uçağında oyuncu Seren Fosforoğlu aniden rahatsızlandı. Aynı zamanda doktor olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya duruma müdahale etti. Koltuğa yatırılan Fosforoğlu’nun yardımına koşan Bakan Kaya’nın uçaktaki müdahalesini Ak Parti Genel Merkez Gençlik kolları Teşkilat Başkan Yardımcısı M.Talha Yıldırım sosyal medya hesabından paylaştı.
Müdahale etti yalnız bırakmadı
 
Fosforoğlu’da instagram hesabından 10 bin metrede yaşadıklarını anlatarak Bakan Kaya’ya teşekkür etti. Fosforoğlu, “Sevgili dostlar seminer dönüşü uçakta rahatsızlandım. Gözümü açtığımda yanımda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın dr.betulsayanvardı. Uçakta ilk müdahaleyi yaptı ve devamında da beni arayarak ilgisini eksik etmedi. Sayın bakana çok teşekkür ederim. Ayrıca Türk Hava Yolları çalışanlarına ve o sırada yanımda olan arkadaşlarıma özellikle beni yalnız bırakmayan @bebeimgeliyor Esra’ya teşekkür ederim. Tetkiklerim yapılıyor iyiyim merak edilecek birşey yok” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner540

banner518

banner481

banner472