Anadolu'da '10 Ocak' heyecanı

KGK Kurucu Genel Başkanı ve AGP Başkanı Mehmet Ali Dim, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Kırşehir ve Kırıkkale'de düzenlenen etkinliklere katıldı

Anadolu'da '10 Ocak' heyecanı
banner404

KÜRESEL Gazeteciler Konseyi (KGK) Kurucu Genel Başkanı, Anadolu Medyası Güçbirliği Platformu (AGP) Başkanı ve Dim Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dim, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Kırşehir ve Kırıkkale'de düzenlenen etkinliklere katıldı. Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sait Yanık'ın davetiyle önce Kırşehir'e giden Dim, buradaki 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinliğinde Kırşehir Valisi İbrahim Akın ve Kırşehirli gazetecilerle bir araya geldi. Dim, burada yaptığı konuşmada 10 Ocak'ın anlam ve öneminin yanısıra 'Kurucu Genel Başkanı' olduğu Küresel Gazeteciler Konseyi hakkında da bilgiler verdi. Dim, daha sonra Kırşehir'de görev yapan gazetecilerin konut hayalini gerçeğe dönüştürecek, takipçisi olduğu TOKİ Projesi için protokol imza törenine de katıldı. 
 

KIRŞEHİR'DEN KIRIKKALE'YE
Dim, daha sonra Kırıkkale'ye giderek, Kırıkkale Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ercihan Çakmak'ın organize ettiği 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü etkinliğine katıldı. Dim, burada da Kırıkkaleli gazeteciler ve Kırıkkale Valisi Yunus Sezer ile bir araya geldi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 16:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479