Alanya'da temel atma töreninde yangın paniği

Alanya Türkler Katı Atık Değerlendirme ve Bertaraf Tesisi'nin temel atma töreninde atılan havai fişekler yangın çıkardı

Alanya'da temel atma töreninde yangın paniği
banner404

RÜZGARLI havada atılan havai fişekler, tesis alanının etrafındaki ormana düştü. Olay yerinde bulunan itfaiye ekipleri ve bölgeye intikal eden yangın söndürme helikopteri, yangına müdahale ediyor. Törene gelenler, yetkililere, dikkatsiz ve öngörüsüz tutumlarından ötürü tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2017, 13:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
Atilla
Atilla - 13 ay Önce

Bu lanet olası havai fişeklerinin her vesile ile yerli yersiz kullanılması ne zaman sona erecek veya yasaklanacak merak ediyorum. Alanya ve ormanları topyekün yanıp kül olduktan sonra mı? Dün gece saat 12'de Hacı Hamdioplu Caddesi'nde 1-2 ay önce açılan Arap restoranın sahipleri ve personeli sokağın ortasında onlarca havai fişeği ve ses bombası patlatarak tüm mahalleyi ayağa kaldırdılar. Bizim gibi küçük çocukları olan mahalle sakinlerinin beddualarını aldılar. Bu havai fişeklerine artık bir son vermenin ve kontrol altına almanın vakti geldi ve hatta geçti!!!

mehmet çakır
mehmet çakır - 13 ay Önce

Dekanın biri vardı mezuniyette o da ormanı yakacaktı, üniversite ise öğrencilerin üstünde patlattı bugün açılışı izlerken eyvah dedik ormanı yakaçaklar aynen oldu. yasak kardeşim yasakkkkk vali orda kaymakam orada bilinmiyormu hmnde gündüz gözüynen olurmu yazık

Merve
Merve - 13 ay Önce

Alanya belediyesi nazar etmiştir gözdür göz

SIRADAKİ HABER

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472

banner479