Akademisyenin ilginç iddiası: Hz. Nuh'un cep telefonu vardı

Öteki Gündem programında, öğretim Üyesi Dr. Yavuz Örnek'in Nuh tufanıyla ilgili sözleri Pelin Çift'i güldürdü

Akademisyenin ilginç iddiası: Hz. Nuh'un cep telefonu vardı
banner404

PELİN Çift'in sunduğu Öteki Gündem programında Nuh Tufanı işlendi. Program konuklarından İstanbul Üniversitesi Deniz Bilimleri Fakültesi'nden Öğretim Üyesi Dr. Yavuz Örnek'in iddiaları ise dikkat çekti.

HZ. NUH, OĞLUNU TELEFONLA ARADI
Dr. Yavuz Örnek, Nuh tufanı esnasında Hz. Nuh’un kendisine inanmayarak gemiye binmeyen oğlunu ikna etmek için cep telefonu ile görüştüğünü söyledi.

GEMİDE NÜKLEER ENERJİ KULLANILDI
Örnek, Hz. Nuh’un 400 metrelik dalgalara dayanan çelik levhalardan yapılmış bir gemi inşa ettiğini ve bu geminin nükleer enerji kullandığını belirtti.

GÜVERCİN YOLLANMADI, İHA YOLLANDI
İddialarının hep bilimsel kanıtlara dayandığını belirten Örnek, Nuh Tufanı sonrasında da gemiden güvercin yollanmadığını, uçan bir insansız hava aracı İHA yollandığını söyledi.

Bu sözler üzerine Pelin çift, "Hocam bunun bilimsel ispatı var mı?" diye sordu. Dr. Yavuz Örnek soruyu şöyle cevapladı "Efendim, ileri teknoloji varken niye güvercin yollasınlar?" diye cevap verdi.

"GEMİYE CANLI HAYVAN ALINMADI, DÖLLENMİŞ YUMURTA SİPARİŞ EDİLDİ"
Nuh’un oğlunun uçan bir cisim kullandığını, Hz. İsa’nın 2000 yıl önce değil 2 bin 300 yıl önce doğduğunu belirten akademisyen, Nuh tufanının bölgesel değil tüm dünyada gerçekleştiğini, gemiye canlı hayvan alınmadığı, Hz. Nuh’un döllenmiş bir dişi bir erkek yumurta sipariş ettiğini ve siparişlerin o dönemde Amerika’dan, Fransa’dan Hz. Nuh’a yollandığını söyledi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ergun DEMİR
Ergun DEMİR - 12 ay Önce

yavuz örnek adlı bu kişinin doktorası kontrol edilmeli, doktorasını istanbul üniversitesinde kim onayladı ise, derhal bu kişi veya kişiler açıklanmalı, kendisi de bağımsız jüri önünde tekrardan doktora sınavına ve ingilizce yeterlilik testlerine girmelidir. 2018 yılında, Türkiye'de, böyle akademisyenlerin bulunması ve bu tür akademisyenlerin, bizim vergilerimizle maaşlarını alması, devlete ve millete yapılmış en büyük hıyanettir!!!!!!!!!!!!

Yavuz Berk
Yavuz Berk - 12 ay Önce

yavuz örnek erzurum ispirlidir. kürt kökenlidir. torpille gönderildiği syracuse üniversitesinden "yetersizlik" nedeni ile atılmıştır!!! bizim ödediğimiz vergilerle maaşı tıkır-tıkır ödenen, yavuz örnek, 1989'da yazdığını iddia ettiği yüksek lisans tezi ile ilgili yök tez tarama sisteminde hiçbir bilgi bulunmayan, yurt dışında yazdığını iddia ettiği doktora tezi ile ilgili de google'da, kendi özgeçmiş sayfası hariç, bir şey bulunmayan öğretim üyesidir!!!... soru: bu kişi istanbul üniversitesinde nasıl ders verebiliyor? vicdan sahibi gazeteciler alın size bir araştırma konusu..

Ali ALTUN
Ali ALTUN - 12 ay Önce

çalıntı sorularla kimler amerika'ya doktoraya gönderiliyor, istanbul üniversitesinde akademisyenlik yapıyor, verdiğimiz vergiler nerelere gidiyor ortaya çıktı.... Yetkililere duyurulur!!!!.

FUAT YAZGAN
FUAT YAZGAN - 11 ay Önce

ALIN BUNU DIŞARIYA, ALIN ALIN!!!! BU NE REZALET NE KEPAZELİK!!!! MİDEM BULANDI YAHU!!!

SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner477

banner452

banner449

banner487

banner481

banner472

banner479