Yücel Première Vision’da muz lifini tanıtıyor

Fransa’nın Başkenti Paris’te düzenlenen dünyanın en prestijli tekstil ve moda fuarına katılan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Première Vision’da muz lifini tanıtıyor

Yücel Première Vision’da muz lifini tanıtıyor
banner404

ALANYA Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, 12-15 Şubat tarihlerinde yapılan Premiere Vision Paris Tekstil ve Moda Fuarı'nda muz lifinin tanıtımı yaparak, fuarda bulunan diğer Türk firmalarına başarı dileklerini iletti. Yücel, moda endüstrisinin uluslararası fuar arenasındaki lideri Première Vision'un ilk gününde İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İhracatçıları Birliği (İTHİB) Başkanı İsmail Gülle ve Başkan Yardımcısı Fatih Bilici ile görüştü. Başkan Yücel, bu önemli görüşmede beraberinde getirdiği muz lifi ürünlerini göstererek hikayesini anlattı. İTHİB yöneticileri ise tasarımcılarından Alanya muz lifinin yarışmaya girmesi için bir tasarım hazırlanmasını istedi.
‘MUZ LİFİ İÇİN İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ’
İTHİB Başkanı Gülle, Başkan Yücel’e muz lifi projesinden çok etkilendiğini ve bu birliktelik için heyecan duyacağının altını çizerek, "Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in standımızı ziyaret etmesinden gurur duyduk. Ayrıca muz lifi projesinde iş birliğine hazırız. Bu konuda elimizden ne gelirse yapmak isteriz" dedi. Gülle ayrıca tasarımcılarının hemen bir araya gelerek çalışmaya başlayacaklarını ve Alanya’ya gelerek yerinde inceleme yapacaklarını da sözlerine ekledi. Yücel İTHİB Başkanı Gülle ve Türkiye’nin Paris Ekonomi Müşaviri Özlem Nudrali'ye Alanya heyetine ilgi ve destekleri için teşekkür ederek muz lifiyle işlenmiş tablo hediye etti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner495

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472