Yücel'den kutlama ve davet mesajı

Başkan Yücel, tüm islam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutlayarak, 10 mahallenin ihtiyacını karşılayacak düğün salonu projesinin temel atma törenine tüm Alanya halkını davet etti

Yücel'den kutlama ve davet mesajı
banner404

ALANYA Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, haftalık olağan encümen toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ramazan Bayramı ile ilgili Alanya Belediyesi olarak aldıkları tedbirleri ve bayram mesaisi hakkında bilgiler veren Yücel, bin personelle bayrama tam teşekkülü gireceklerini söyledi. Belediye personelinin bayram boyunca tam kadro sahada olacağını söyleyen Yücel, Çözüm Masası ekiplerinin de vatandaşın ihtiyaçlarına ve taleplerine her zaman cevap verecek şekilde görevi başında olacağını ifade etti. Yücel, "Yerel yöneticiler olarak her türlü hazırlığı yaptık. Kolluk kuvvetleriyle, kamu kurum ve kuruluşlarıyla istişareli, kontrollü ve güvenli bir şekilde tüm tedbirlerimizi aldık. Halkımıza ve misafirlerimize şeker tadında bir bayram yaşatmak için elimizden gelen tüm çalışmayı yapacağız. Bine yakın günlük nöbetçi personelimizle tatil boyunca hizmet vereceğiz” dedi.
'10 MAHALLENİN İHTİYACINI KARŞILAYACAK'
Yücel, bayramın hemen ardından Alanya'nın batı bölgesinde kazandıracakları ve 10 mahalleyle birlikte çevresindeki mahallelere de ortak hizmet verecek yeni düğün salonu projesinin temel atma törenini gerçekleştireceklerini söyleyerek tüm vatandaşları açılışa davet etti. Yücel, "Batıda 10 mahallemize ve bu mahallelerin yakınındaki yerleşim bölgelerine birlikte hizmet verecek çok amaçlı yeni bir salonun daha yapımına başladık. İlçemiz Güney Mahallesi’nde yapımına başlanan çok amaçlı salon projesi Güney Mahallesi, Burçaklar Mahallesi, Yenice Mahallesi, Orhan Mahallesi, Gözübüyük Mahallesi, Gümüşgöze Mahallesi, Karamanlar Mahallesi, Güzelbağ Mahallesi, Bayır Mahallesi ve Bayırkozağacı Mahallesi’nin düğün, nişan, toplantı gibi ihtiyaçlarını karşılayacak. Tüm Alanya halkını 20 Haziran Çarşamba günü saat 16.00’da yapılacak olan temel atma törenine davet ediyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner517

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472