Yücel Alanya halkının bayramını kutladı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya halkının ve ilçede bulunan misafirlerin bayramını kutlayarak, sağlıklı ve huzur içinde bir bayram geçirmelerini diledi

Yücel Alanya halkının bayramını kutladı
banner404

TÜM birimleriyle Alanya Belediyesi’nin bayrama hazır olduğunu belirten Başkan Yücel, tatil boyunca halkın huzur ve mutluluğu için Çözüm Masası’nın ve tüm birimlerin vatandaşlara hizmet vermeye devam edeceğini belirtti. Ramazan bayramı öncesi gerekli tüm önlem ve hazırlıkların yapıldığını belirten Başkan Yücel, "Kolluk kuvvetleriyle, kamu kurum ve kuruluşlarıyla istişareli, kontrollü ve güvenli bir şekilde tüm tedbirlerimizi aldık. Halkımıza ve misafirlerimize şeker tadında bir bayram yaşatmak için elimizden gelen tüm çalışmayı yapacağız” dedi. 
'NÖBETÇİ PERSONELLERİMİZ GÖREVDE OLACAK'
"Bine yakın günlük nöbetçi personelimizle tatil boyunca hizmet vereceğiz” diyen Başkan Yücel, tüm birim müdürlerinin, başkan yardımcılarının ve meclis üyelerinin kendi alanlarındaki konularda da dikkatli bir şekilde çalışacaklarını ve konularını takip edeceklerini söyledi. Başkan Yücel, "Temizlik işleri ve zabıta ekiplerimiz, çevre koruma ve kontrol, park bahçe ve fen işleri ekiplerimiz bir aksaklık yaşanmaması için bayramda da görevlerinin başında olacak. Mobil ekiplerimiz bayram süresince hizmet verecek. Böyle anlamlı ve güzel günlerde halkın mutluluğu ve huzuru bizler için her şeyden daha önemli. Biz çalışmamıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Yücel, “Tüm halkımız ve misafirlerimiz istek ve şikayetleri için 444 82 07 nolu belediyemizin Çözüm Masası’nı anında arayabilir. Çözüm Masası ekibimiz 7/24 açık olarak halkımıza hizmet verecektir" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner539

banner518

banner481

banner472

banner479