Yöresel ürünler Novamall’de

Yöresel Ürünler Pazarı, bölgenin en büyük alışveriş merkezi olan Novamall AVM'de kuruldu

Yöresel ürünler Novamall’de
banner404

MANAVGAT'TA 19 Mayıs 2016 tarihinde hizmete giren, marka karmasını günden güne genişleten Novamall, ev sahipliği yaptığı kültürel ve sosyal etkinliklerle dikkat çekiyor. Novamall, son olarak Yöresel Ürünler Pazarı’nı misafirleriyle buluşturdu. 16 Ocak Çarşamba gününe kadar ziyarete açık olacak pazara vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Novamall, Trabzon'un tereyağını, Kars'ın kaşarını, Erzurum'un tulumunu, Siirt'in balını ve birçok doğal ve yöresel ürünü bölge halkıyla buluşturuyor. 
Yöresel Ürünler Pazarı'nda 81 ilden gelen doğal ürünlerin satışa sunulduğunu belirten Novamall yetkilileri, “Herkesin özlemini duyduğu, her yerde bulup alamayacağı bir çok ürünü buradan alıp evinde tüketme olanağı var. Tüm bölge halkını pazarımıza davet ediyoruz” dediler.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 20:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
nurettin yaşin
nurettin yaşin - 4 ay Önce

mahmuhlar mah. cumartesi pazarı içinde yapımı durdurulan alış veriş merkezinin avm durumu hakında hiçmi bilen yok burda belediye persenonelinede soruyoruz bilen yok sır oldu bu 3 yıl bir yetkili yokmu durumunu bilen saygılarımla bu konuda bilginiz varda paylaşırsanız

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472