banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

"Yeni projeler yolda"

Yeni Alanya Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin'i ziyaret ederek "Alanya'nın güvenliğine ilişkin yeni projeler üreteceğiz" dedi

GÜNCEL 02.08.2014, 11:16 02.08.2014, 10:21
banner404
ALANYA Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin’e iade-i ziyarette bulundu. Geçtiğimiz hafta da ALTSO Yönetim kurulu, Müdür Saka’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilemişti.
'EMNİYET'İN YANINDAYIZ'
ALTSO Başkanı Şahin, görevine yeni başlayan Saka’ya başarılar diledi. Şahin, “ALTSO olarak Alanya için yapılacak her türlü projenin destekçisi olacağımızı daha önce söylemiştik. Alanya Emniyet Müdürlüğü’nün de ilçemiz için yapacağı projelerin yanında yer alacağız. Saka'ya tekrar görevinde başarılar diliyorum” dedi.
'ALTSO'NUN DESTEĞİNİ İSTİYORUZ'
Saka ise ALTSO’ya iade-i ziyarette bulunduğunu dile getirerek, “Daha önce Antalya’da görev yaptığım için Alanya’da gerçekleştirilen projeler hakkında bilgim var. Yapılan projelere devam edeceğiz ve Alanya’nın güvenliği konusunda yeni projeler üreteceğiz. Bu anlamda Alanya’nın her kurumunun olduğu gibi ALTSO’nun da desteğini istiyoruz” dedi.

Yorumlar (0)