banner468

Yakışır başbakanımıza!

17 Aralık tapelerinde İzmir'in Urla ilçesinde Başbakan ve ailesi için yaptırıldığı iddia edilen villaların içi görüntülendi

Yakışır başbakanımıza!

17 Aralık tapelerinde İzmir'in Urla ilçesinde Başbakan ve ailesi için yaptırıldığı iddia edilen villaların içi görüntülendi

14 Temmuz 2014 Pazartesi 09:24
Yakışır başbakanımıza!
banner404

İZMİR Urla Hacılar Koyu’ndaki 2 villanın, Başbakan Erdoğan’a ait olduğu, ancak, yakın dostu Latif Topbaş’ın üstüne yapıldığı iddia ediliyor.

Sümeyye, tapelerde Latif Topbaş’tan havuza perde, plaja branda, evin bazı bölümlerine de panjur istemişti… Hepsi tamamlandı…

BURASI ERKEKLER HAVUZU!

Villanın önünde yer alan havuzun dört bir tarafı, tahta perdeyle kapatıldı. Erdoğan ve oğlu Bilal ile erkek misafirler burada birlikte yüzüp eğlenecek… Kadınlar içeridekileri göremeyecek…

BURASI DA KADINLAR PLAJI!

Emine Hanım, kızı Sümeyye ve kadın misafirler için gözlerden uzak özel plaj yapıldı. Plaj, brandayla kapatılıp izole edildi…

ÖZEL AĞAÇ GETİRTTİLER!

Ağaç katliamı konusunda sabıkası kabarık olan Erdoğan, villanın önüne özel ağaçlar diktirdi… Bahçede peyzaj ve ışıklandırma düzenlemesi yapıldı… Verandada oturup keyif çatılacak.

VERANDAYA ÖZEL STOR PERDE ÇEKİLDİ

Villanın dış cephesi özel taşla kaplandı. Işıklandırması yapıldı. Verandada oturanların görünmemesi için boydan boya özel stor perde çekildi. Gerektiğinde perde inecek. Sabah açılacak.

HE­Lİ­KOP­TER PİS­Tİ YA­PIL­DI

20 hek­tar­lık sit ala­nı­na kon­du­ru­lan ve yar­gı ka­ra­rı­na rağ­men yı­kıl­ma­yan siteye he­li­kop­ter pis­ti ya­pıl­dı. baş­ba­kan fır­sat bul­duk­ça, dev­le­tin he­li­kop­te­ri oba­’y­la ge­lip ka­fa­sı­nı din­le­ye­cek.

İSTEDİKLERİ GİBİ OLDU!

Tür­ki­ye­’yi sar­san 17 Ara­lık yol­suz­luk ope­ras­yo­nu­nun ar­dın­dan or­ta­ya çı­kan ve Baş­ba­kan Tay­yip Er­do­ğa­n’­a ait ol­du­ğu öne sü­rü­len İz­mir Ur­la­’da­ki lüks vil­la­lar ta­mam­lan­dı. Er­do­ğa­n’­ın ya­kın ar­ka­da­şı iş ada­mı Mus­ta­fa La­tif Top­ba­ş’­ın üze­ri­ne ta­pu­lu olan Zey­ti­ne­li Kö­yü Ha­cı­lar Ko­yu­’n­da­ki vil­la­lar, Er­do­ğan Ai­le­si’­ni bek­li­yor. 2’si vil­la ni­te­li­ğin­de­ki 4 bi­na­da in­ce iş­ler de bit­ti.

KADINLAR İÇİN PLAJ

17 Ara­lı­k’­tan son­ra in­ter­ne­te dü­şen ses ka­yıt­la­rın­da Er­do­ğan ile Top­ba­ş’­ın Ur­la vil­la­la­rı için yap­tı­ğı ko­nuş­ma­lar bü­yük yan­kı uyan­dır­mış­tı. Er­do­ğa­n’­ın kı­zı Sü­mey­ye Er­do­ğa­n’­ın vil­la­la­rın en kü­çük ay­rın­tı­sı­na ka­dar il­gi­len­di­ği­ni or­ta­ya ko­yan ses ka­yıt­la­rı da in­ter­ne­te düş­müş­tü. Yüz­me ha­vu­zu Sü­mey­ye Er­do­ğa­n’­ın di­le ge­tir­di­ği bi­çim­de ha­zır­lan­dı. Vil­la­la­rın ol­du­ğu böl­ge­ye bir he­li­kop­ter pis­ti ve kü­çük bir is­ke­le de ya­pıl­dı. İs­ke­le­nin ar­ka ta­ra­fın­da gö­rü­nen ve pa­ra­van­la ka­pa­tı­lan yer ise yal­nız­ca ka­dın­la­rın de­ni­ze gi­re­ce­ği yer ola­rak ha­zır­lan­dı.

“35 YILDIR ORADA'' DEMİŞTİ

Başbakan Erdoğan vil­la­lar için “O vil­la­lar 35 yıl­dır ora­da­” de­miş­ti. An­cak Baş­ba­ka­n’­ı Go­og­le Earth gö­rün­tü­le­ri ya­lan­la­mış­tı. Lüks vil­la­la­rın ol­du­ğu Ha­cı­lar Ko­yu’­na şu an­da ka­ra­dan ve de­niz­den kim­se so­kul­mu­yor. Ko­ya gi­riş­ler, de­mir ka­pı ve çit­le­rin ya­nı sı­ra ka­me­ra sis­te­miy­le en­gel­le­ni­yor. Jan­dar­ma ekip­le­ri­nin “ö­zel il­gi­” gös­ter­di­ği vil­la­la­rın çev­re­sin­de be­lir­li dö­nem­ler­de de he­li­kop­ter uçu­yor.

1. DERECE SİT ALANINDAN ÇIKARILDI

Ur­la­’da­ki lüks vil­la­lar, 20 hek­tar­lık alan üze­ri­ne ku­ru­lu… Bu çok de­ğer­li alan, 1. de­re­ce doğal SİT kap­sa­mın­dan çı­ka­rıl­dı.

‘ANNEMLE BAKTIK BEĞENDİK AMA'

ERrdoğan’­ın ya­kın ar­ka­da­şı iş ada­mı Mus­ta­fa La­tif Top­baş ile Sü­mey­ye Er­do­ğan ara­sın­da geç­ti­ği öne sü­rü­len te­le­fon gö­rüş­me­si, in­ter­ne­te düş­müş­tü. Ur­la­’da­ki vil­la­lar için Top­ba­ş’­la ko­nu­şan ve Sü­mey­ye Er­do­ğan ol­du­ğu id­di­a edi­len ki­şi, an­ne­siy­le vil­la­la­rı be­ğen­dik­le­ri­ni an­cak plan­lar­da ba­zı de­ği­şik­lik­ler ya­pıl­ma­sı­nı is­te­dik­le­ri­ni be­lirt­miş­ti. Te­le­fon­da­ki ses, yüz­me ha­vu­zu­nu per­de­le­mek için et­ra­fı­na set çe­kil­me­si­ni is­te­miş­ti.

 


DİM WEB TV UYGULAMASINI İNDİRDİNİZ Mİ?

Haberleri ve canlı yayınları ile gündemi belirleyen
Alanya'nın yeni nesil televizyonu DİM WEB TV izlemek artık çok kolay. 

Samsung, LG vb android telefonlar için Google Play Store'dan
iPhone telefonlar, iPad ve iPod'lar için AppStore'dan indirebilirsiniz.
İyi Seyirler.


banner355
Son Güncelleme: 14.07.2014 08:58
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat!. Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner452

banner457

banner449

English Russian

banner459

banner381

banner344

banner386

banner349