Yabancılar Meclisi hastaneyi gezdi

Alanya Yabancılar Meclisi üyeleri göreve yeni başlayan ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş'ı makamında ziyaret ederek başarılar dilediler

Yabancılar Meclisi hastaneyi gezdi
banner404

Mehmet AL

ALANYA Belediyesi Yabancılar Meclis Başkanı Abdullah Karaoğlu, meclis üyeleri ile birlikte yeni göreve atanan ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş'ı makamında ziyaret etti.Meclis üyeleri adına konuşan Başkan Abdullah Karaoğlu “Alanya'da yerleşik olarak yaşayan yabancı vatandaşlar yeni hastane hakkında bilgi almak istedi. Bir çok arkadaşımız bu hastanede tedavi oldu ve memnun ayrıldı” dedi. Başhekim Prof. Dr. Taşbaş, makamında kabul ettiği Alanya Yabancılar Meclisi üyelerine ziyaretten dolayı teşekkür etti. Alanya'da yaşayan  herkesin yeni hastanede tedavilerinin titizlikle yapıldığını ifade eden Taşbaş, kapılarının herkese açık olduğunu belirtti.
Başhekim Taşbaş daha sonra bir meclis üyesinin bebeğini de kucağına alarak Alanya Yabancılar Meclisi üyelerine hizmete yeni giren hastanedeki odaları gezdirerek ufak bir brifing verdi. Başhekim Taşbaş’a başarılar dileyen meclis üyeleri daha sonra hastane binasından ayrıldılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner495

banner516

banner470

banner452

banner449

banner518

banner481

banner472

banner479