banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Türkiye'de şimdiye kadar hiç yapılmadı

Kanal D'de Perşembe akşamı (24 Temmuz), yapımını D Productions'ın üstlendiği, Türkiye'de şimdiye kadar hiç yapılmamış, "112 Acil" adlı, yeni bir bir reality programı başlıyor

GÜNCEL 22.07.2014, 13:28 22.07.2014, 12:34
Türkiye'de şimdiye kadar hiç yapılmadı
banner404
PROGRAM, ilk bölümü ile saat 21.45'te ekrana gelecek.Gerçek insanlar, gerçek hayat öyküleri, yaşanan gerçek kazalar, ucundan dönülen felaketler ve yaşama tutunan canlar; hepsi "112 Acil" yer alacak. 

Şehre karanlık indiğinde neler oluyor?

Hastanelerin acil servislerinde 24 saat nasıl geçiyor, neler yaşanıyor? Ambulanslar yaşamın kıyısında gezenlere nasıl müdahale ediyor? Soluksuz izleyeceğiniz aksiyon dolu, yüksek tempolu "112 Acil" programında hasta ve kazazedelerin öyküleri olduğu kadar, beyaz önlüklü sağlık meleklerinin fedakârlık ve başarı öyküleri de yer alıyor. 

"112 Acil"in ilk bölümünde neler izleceksiniz?

Su dağıtım işinde çalışan ve en büyük tutkusu otomobiller olan Hüseyin Seçkin'in, güvenlik kameralarına yansıyan ve izleyenlerin gözlerine inanamayacakları kaza anı görüntüleri.

Üniversite öğrencisi Sinan Sencer, arkadaşının evini ararken şehrin karanlık sokaklarında başından bıçaklandı. Hafızasını kaybeden gencin dehşet anları ve yaşam mücadelesi. 

Henüz 2,5 yaşında olan Zeynep Atalay'ın başına korkunç bir olay geldi. 5. kattan düşen beton parçası aşağıda oynayan Zeynep'in başına isabet etti. Beyin kanaması geçiren Zeynep yoğun bakımdaki uykusundan uyanabildi mi?

Heyecan, ölüm -kalım savaşı, kader ve mutluluk, hayata dönme anları ve sağlık personellerinin çabalarını tüm çıplaklığıyla ekrana getirecek "112 Acil" bu akşam Kanal D'de başlıyor!
Yapım: D Productıons 
Program Koordinatörü:Ayşe Pişgin
Yapımcı:Serap Bay Becerik
Yönetmen:Oğuz Çankaya
Proje Danışmanı :Prof. Dr. Doğaç Niyazi Özüçelik
Görüntü Yönetmeni :Murat Özekici
Drama Görüntü Yönetmeni :Bora Güneş
Seslendirme :Fatih Er
Editör-Senarist :Aybars Bora Kahyaoğlu-Jale Güven
Editör Yardımcısı :Ebru Erol
Yapım Sorumlusu :Fethi Ozan Tuna
Yapım Yardımcıları :Fırat Aktaş, Ceylan Dişbudak, Bahadır Çatalkaya, Özlem Balkan Manap,Esra Yüksel Saklıer, Serra Alp, Ezgi Aykaç
Muhabirler :İsmail Umut Arabacı, Rojbin Hayrullaoğlu
Yorumlar (0)