Türk basınından gizlendi! Antalya'da sirk çadırında facia

Antalya'nın Belek tatil beldesinde faaliyet gösteren büyük bir eğlence merkezinin bahçesine kurulan sirk çadırında büyük facia yaşandı. Kolombiyalı akrobatlar gösteri öncesi prova sırasında yere çakıldı 1 akrobat hayatını kaybederken 2 akrobat ise ağır yaralandı. Türk basınından gizlenen feci olay Kolombiya basınında geniş yankı buldu, TV'lerde birinci haber, Gazetelerde ise manşetlere çıktı

Türk basınından gizlendi! Antalya'da sirk çadırında facia
banner404

SERİK'İN Belek bölgesinde faaliyet gösteren bir eğlence merkezinin bünyesinde kurulan 'Sirk Çadırı'nda büyük bir facia yaşandı.

11 Mayıs Cumartesi günü gösteri hazırlığı yapan akrobatlar prova esnasında yere çakıldı ve bir akrobat hayatını kaybederken 2 akrobat ise ağır yaralandı. Bu olay Türk basınından gizlenirken Kolombiya televizyonları Antalya'ya canlı bağlantılar yaparak haberi kendi muhabirleri üzerinden birinci haber olarak verirken, yine aynı ülkenin yazılı basını acı haberi manşetlerden okurlarına duyurdu. Yaşanan feci olayın ardından metrelerce yükseklikten yere çakılan akrobatlar hastaneye sevk edildi. Ancak 37 yaşındaki akrobat Angelica Suarez yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Diğer durumları ağır olan akrobatların tedavisi devam ederken. Yaşana facia hakkında çok yönlü soruşturma başlatıldığı öğrenidi. Ayrıca ölümlü akrobat kazasını Kolombiya basını manşetlere çıkardı. Televizyonlar Antalya'ya canlı bağlantılar yaparak izleyicilere duyurdu. Ancak feci olayın Türk basınından gizlendiği ortaya çıktı. 

İste 1 kişiye mezar olan 2 kişinin de ağır yaralanmasına sebep olan o sirk çadırı içindeki akrobatların yere çakıldığı büyük platform.

İzleyenleri yaptığı gösterilerle adeta büyüleyen ünlü akrobat Angelica Suarez'in feci ölümü Kolombiya'da geniş yankı buldu. Ülke adeta yasta.

Kaynak: Mygazete

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2019, 16:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479