THK Alanya Şubesi'ni istifaya davet etti

Mahmutlar Mahallesi Muhtar Adayı Ali Özdemir, Türk Hava Kurumu (THK) Alanya Şube Başkanı Metin Akdenizli ve Mahmutlar Muhtarı Ahmet Top'u istifaya davet etti.

THK Alanya Şubesi'ni istifaya davet etti
banner404

SON günlerde Alanya'nın gündemine oturan kurban derileri ile ilgili flaş bir açıklama da Mahmutlar Mahallesi Muhtar Adayı Ali Özdemir'den geldi. Muhtar adayı Özdemir sosyal medya üzerinden şu açıklamayı yaparak iki ismi istifaya davet etti. İşte Özdemir'in açıklaması: "Buradan Türk Hava Kurumu yöneticisi Metin Akdenizli ve Mahmutlar Muhtarı Ahmet Top'a sesleniyorum; siz kim oluyorsunuz da milletimizin ibadetleri için kestiği kurban derilerini orta yerde bırakıp kokutuyorsunuz ve sizi eleştirenlere maymun, boşboğaz deyip hakaretler yağdırıyorsunuz. Önce kabul edin; elinize yüzünüze bulaştırıyorsunuz. Hakaret ettiğiniz insanlardan özür dileyiniz. Ayrıca Muhtarımız Ahmet Top sanki Mahmutlarımızda yapılacak hiç bir iş kalmamış gibi aynı geçen yerel seçimlerde yaptığı üç kağıt oyunlarını THK seçimlerinde de yapmıştır."

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2018, 10:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Selim
Selim - 7 ay Önce

Metin Akdenizli istifa etmeli ve kurumu zarara uğrattığı gerekçesiyle savcilar harekete geçmelidir. Ayrica tesbit edilecek zarar Akdenizli den tahsil edilmelidir.

SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner532

banner518

banner481

banner472

banner479

banner536