Taraftardan örnek davranış

Alanyalı güçlüler derneği ve Alanyasporlu taraftarlar derneği işbirliğiyle Bayırbucak Türkmenlerine yardım amacıyla düzenlenen kampanyada toplanan malzemeler Alanya Ülkü Ocakları başkanı Erhan çınar a teslim edildi

Taraftardan örnek davranış
banner404
2 HAFTA süren kampanyanın ardından dernek binası önüne gelen kamyonete toplanan yardımlar yüklendi. Alanyasporlular grubu temsilcisi Osman Tunç, "bir nebze olsun Türkmenlerin acısını dindirdiysek ne mutlu bize. Bu yardım kampanyasına dahil olan Ankara Güçlüler Derneği'ne, Alanyasporlular gruplarına teşekkür ediyoruz. Bize kim yardımcı olduysa onlara teşekkür ediyoruz" dedi.
'BİZE YARDIMI ULAŞTIRMAK DÜŞER'
Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Erhan Çınar da, "ülkü ocakları olarak Türkmen kardeşlerimiz için yardım kampanyası başlatmıştık. Kampanya dahilinde Türkmen Dağı’na birçok yardımlar gönderildi. Bu konuda en hassas davranan yerlerden birisi de Alanya oldu. Alanya taraftarıyla, dernekleriyle, belediyesiyle, vakıflarıyla bir bütün olarak Türkmen kardeşlerimiz için her gün çeşitli etkinliklerde bulunuyor. Taraftar dernekleri yardımlar toplamış. Bize de bu yardımları yerine ulaştırmak düşer. Kampanyaya verdikleri destekten ötürü kendilerine teşekkür ederim.  Bu hafta yapılacak Alanyaspor maçına herkesi davet ediyorum. Çünkü şehrinin milliyetçisi olmayan ülkesinin milliyetçisi olamaz" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2015, 14:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Derya
Derya - 4 yıl Önce

Başarılarının devamını diliyorum.Güzel ve faydalı etkinliklerinden dolayı seni tebrik ediyorum.Erhan

SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472