banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

Sevimçok'tan İsrail'e kınama

AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, “İsrail yönetiminin Filistinli masum insanlara karşı uyguladığı bu kanlı operasyonları ve gerçekleştirdiği çocuk katliamlarını şiddetle kınıyor, tüm dünya devletlerinden bu katliama bir dur diyerek müdahale etmelerini bekliyoruz”dedi

GÜNCEL 20.07.2014, 16:46 20.07.2014, 16:00
Sevimçok'tan İsrail'e kınama
banner404
ANTALYA Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok, İsrail yönetiminin tüm dünyanın gözleri önünde Gazze’de çoluk çocuk demeden masum insanlara saldırarak adeta bir kıyım yaptığını belirterek yapılan bu insanlık dışı katliamı yaptığı yazılı bir açıklamayla kınadı.
AESOB Başkanı Sevimçok, mesajında şu görüşlere yer verdi: “Son zamanlarda gözü iyice dönen İsrail, Filistinli masum vatandaşlar üzerinde uyguladığı baskı ve şiddeti iyice artırarak, yeni katliamlar için düğmeye basmış ve Gazze’ye kara harekâtına da başlamıştır. Şüphesiz ki tüm dünyanın gözleri önünde gerçekleştirilen ve de sessiz kalınan bu insanlık dışı vahşet hepimizi derinden yaralamaktadır. Dünyanın bu katliam karşısında sessiz kalması kabul edilemez bir durumdur. Çünkü acının ve ölümün dili, ırkı ve dini yoktur. Savaşın acımasız yüzü her zaman olduğu gibi yine en çok masumları vurmaktadır ve orada onlarca çocuk hayatını kaybetmektedir. İsrail yönetiminin Filistinli masum insanlara karşı uyguladığı bu kanlı operasyonları ve gerçekleştirdiği çocuk katliamlarını şiddetle kınıyor, adeta bir savaş filmi seyredercesine bu vahşet karşısında sessiz kalarak uzaktan bu kıyımı izleyen ve çocukların feryatlarını duymayan tüm dünya devletlerinden ve insanlıktan da artık bu katliama bir dur diyerek müdahale etmelerini bekliyoruz”.

Yorumlar (0)