banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479

Sevimçok'tan büyükşehir zabıtasına teşekkür

Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok, kent merkezinde bayramda ve bayram öncesinde işportacıya göz açtırmayan Büyükşehir Belediyesi Zabıtasına teşekkür etti

GÜNCEL 04.08.2014, 13:13 04.08.2014, 12:18
Sevimçok'tan büyükşehir zabıtasına teşekkür
banner404
ANTALYA Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Abdullah Sevimçok, kent merkezinde bayramda ve bayram öncesinde işportacıya göz açtırmayan Büyükşehir Belediyesi Zabıtasına teşekkür etti. 
AESOB Başkanı Abdullah Sevimçok, geçtiğimiz Ramazan Bayramının çarşı esnafı açısından beklen bir düzeyde geçmediğini çarşı ve pazarlarda bir nebze olsa hareketlenmenin yaşandığını söyledi. Ramazan bayramında Antalya’daki oteller de yüzde yüzlük bir doluluğun yaşandığını hatırlatan Başkan Sevimçok, otellerdeki bu doluluk oranının çarşı ve pazardaki esnafı ve alışverişi çok fazla etkilemedğini söyledi. Alanya, Manavgat ve Kemer’deki otellerin bayramı dolu geçirdiğinin altını çizen Sevimçok, “bu doluluk oranı ise az da olsa bölge esnafına bir hareketlenme getirdi. Bayramda özelikle yayla turizmi hareketlendi bu hareketlenmeden de Korkuteli ve Elmalı gibi yerler ciddi ölçüde nasibini aldı. Antalya’nın sadece ve sadece otel, deniz ve güneş üçlüsünden ibaret olmadığı şehrimize gelen yerli ve yabancı turistlere anlatılması gerekir” dedi.
Bayram öncesi ve sonrasında şehrin ana arterlerine ve sokaklarına işportacı sokmayan Büyükşehir Belediyesi Zabıtasına teşekkür eden AESOB Başkanı Sevimçok, bayram süresi boyunca şehrin kalitesine yakışan bir görüntünün oluştuğunu ve işportacıya göz açtırmayan Büyükşehir Zabıtası sayesinde de çarşıdaki esnaf ve sanatkârın işlerinin biraz daha fazla olumlu yönde etkilediğini belirtti.

Yorumlar (0)