Sak Irmağı'na tam not

Alanya Belediyesi tarafından Küçükhasbahçe Mahallesi'nde bulunan Sak Irmağı kenarında 5 bin 615 metrekarelik yeşil alana yapılan Sak Irmağı Parkı büyük beğeni topluyor

Sak Irmağı'na tam not
banner404
ALANYA'YA nefes aldıran, yeni dinlenme alanları kazandıran parktaki masa tenisleri, ipli tırmanma oyun grubu, çocukların büyük ilgisini çekiyor. Yeşil alanları, yürüyüş yolları, dinlenme alanları, basketbol sahası, masa tenisleri, ipli tırmanma oyun grubu, engelli oyun grubu, yaşam boyu spor alanı, amfi tiyatro, yürüyüş yolu ve oturma alanları ile 7’den 70’e herkese hitap eden park, Alanyalıların buluşma noktası haline geldi. Sadece Küçükhasbahçe ve Sugözü Mahallesi değil, tüm Alanyalıların gözdesi alan park, hafta sonları dolup taşıyor.
BAŞKAN YÜCEL’E TEŞEKKÜR
Çocuklarının parkta güven içinde vakit geçirdiklerini dile getiren vatandaşlar, "Parkta her şey var, çocuklar, gençler ve bizler için ayrı ayrı her şey düşünülmüş. Çocuklarımız oyun oynarken biz dinleniyoruz, spor yapıyoruz" diye konuştular. Alanya’nın değişik mahallelerinden parka akın eden vatandaşlar, Alanya’ya böylesine donanımlı, her yaşa hitap eden bir yeşil alan ve park kazandırdığı için Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2015, 00:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner516

banner470

banner452

banner449

banner481

banner472

banner479