Ölene kadar saysa bitiremeyeceği serveti ortaya çıktı

Real Madrid'den yıllık 100 milyon TL kazanan Cristiano Ronaldo, yaptığı sponsorluk anlaşmalarıyla birlikte servetini 2 milyar TL'ye çıkardı

Ölene kadar saysa bitiremeyeceği serveti ortaya çıktı
banner404

FUTBOL dünyasının en önemli isimleri arasında yer alan Cristiano Ronaldo, sadece futboldan değil, futbol dışı birçok şeyden para kazanmayı başarıyor. Real Madrid'in Portekizli yıldızı, kulübü Real Madrid'den yıllık 19 milyon Pound (100 milyon TL) kazanırken, işin içine hem sponsorları hem kendisine ait olan şirketler dahil olduğunda ortaya inanılmaz bir servet çıkıyor. Son olarak kendi iç çamaşırı ürünlerinin 2018 yılı tasarımları için kamera karşısına çıkan Ronaldo, birbirinden özel pozlar verdi ve ürünlerini hayranlarının huzuruna bu şekilde sundu.

ADETA BACASIZ FABRİKA

Bunun dışında spor ayakkabı, spor giyim ve çorap koleksiyonu da bulunan Ronaldo'nun servetinin 2 milyar TL'yi bulduğu ifade edildi. Adeta bacasız bir fabrika gibi hayatına devam eden 32 yaşındaki futbolcunun Portekiz'de yine kendi adını taşıyan iki oteli bulunuyor. Süperstar, elbette önemli firmalarla da sponsorluk anlaşmalarına sahip. Spor giyim markası Nike'la uzun süreli bir sözleşmesi bulunan CR7'nin, Armani, Castrol, Tag Heuer, Herbalife, Coca Cola, KFC, Konami ve Emirates'le de sözleşmeleri bulunuyor.

Ronaldo'nun yaptığı sponsorluklar şu şekilde:

Nike: Spor
Armani: Giyim
Castrol: Otomotiv
Tag Heuer: Saat
Herbalife: Beslenme
Coca Cola: İçecek
KFC: Yiyecek
Konami: Bilgisayar
Emirates: Havayolu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner528

banner516

banner470

banner452

banner449

banner540

banner518

banner481

banner472